Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ (تصویری)

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 17, 2020 ما عاشق این Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ اضافه کنید می

توسط HALOHEKAYATHA در 29 فروردین 1399

ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 17, 2020

ما عاشق این Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ اضافه کنید می توانید از تکه های سبز چیلس به تخم مرغ اگر شما می خواهید به ادویه آنها را کمی بیشتر! و اگر شما خدمت می کنند با کم کربوهیدرات این چیپس خوشمزه صبحانه tacos کم کربوهیدرات.

پین Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ به آنها را امتحان کنید بعد!

سازمان دیده بان ویدیو برای دیدن اگر شما می خواهم به
Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ!


Breakfast Tacos with Sausage, Peppers, and Eggs title photo

من فکر می کنم اکثر مردم در حال مبارزه کمی به طبخ وعده های غذایی است که سرگرم کننده و جالب هستند بدون اینکه بیش از حد بسیاری از سفر به فروشگاه. بنابراین من می خواهم برای شروع با گفتن این که اگر شما لازم نیست که دقیق مواد تشکیل دهنده من استفاده می شود برای این Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ, من امیدوارم که شما یک بیت بداهه نوازی و آنها را با آنچه شما را در دست داشته. مهم نیست که چه دقیق مواد تشکیل دهنده استفاده می کنید من عاشق این ایده از ساخت tacos با تخم مرغ نیمرو جمع به مورد علاقه من کم کربوهیدرات چیپس و من توصیه این ایده را به عنوان مورد علاقه جمعه دستور این هفته است.

این دستور غذا را با استفاده از ماموریت کربوهیدرات تعادل Fajita اندازه گندم چیپس و من خوشحال بودم که به تازگی متوجه است که آنها در حال حاضر حتی پایین تر از کربوهیدرات خالص (فقط 2 کربوهیدرات خالص در هر نان ذرت مکزیکی برای کوچک گندم اندازه.) برای سوسیس استفاده کردم Jenni-O ترکیه, صبحانه, سوسیس, اما گوشت خوک و سوسیس صبحانه نیز خوشمزه در اینجا. (نه از این شرکت های پرداخت من برای ترویج محصولات خود را فقط در مورد هر کسی است که بدانم در مورد آن است.)

من با استفاده از هر دو رنگ قرمز و فلفل سبز به اضافه کردن برخی از علاقه به مخلوط اما با استفاده از فلفل قرمز نیز خوشمزه (و در یکی از نادر سفر به فروشگاه من متوجه enormous قرمز, فلفل, در فروش, بنابراین من فقط نگردند تا در آن!) اگر شما لازم نیست که در, فلفل تازه, شما می توانید صبحانه tacos با کنسرو سبز چیلس یا فقط حذف فلفل و tacos با سوسیس و تخم مرغ خواهد شد که به همان اندازه خوشمزه است. زمانی که من با این دستور العمل ایده چند سال پیش با برادرزاده من جیک ما هر دو احساس کردند که اگر شما مراقب باشید نه به طبخ تخم مرغ مخلوط شما می توانید نگه دارید باقی مانده در یخچال و بازگرمکن آنها را برای یک روز دیگر و ما عاشق این tacos با پنیر خامه ترش و سرعت Picante سس (لینک های وابسته) اضافه شده در جدول; لذت بردن از!


Breakfast Tacos with Sausage, Peppers, and Eggs process shots collage

چگونه به Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ:

(پایین برای تکمیل دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. قهوه ای سوسیس در روغن زیتون کمی پس از آن اضافه کردن یک خرد شده فلفل قرمز و سبز خرد شده فلفل و طبخ تا زمانی که آنها فقط شروع به نرم کردن.
 2. ضرب و شتم تخم مرغ تا زمانی که آنها به خوبی ترکیب شده است.
 3. شما می توانید حذف سوسیس و فلفل به یک صفحه اما من فقط با استفاده از یکی دیگر از پان به طبخ تخم مرغ نیمرو. استفاده و یا حرارت متوسط کم و مرتب هم بزنید که تخم مرغ در حال پخت و پز, توقف زمانی که تخم مرغ ها را هنوز هم نگاه نوع مرطوب است. (اگر شما می خواهید به تند عامل در این دستور غذا را هم بزنید کوچک می توانید از تکه های سبز چیلس به تخم مرغ قبل از طبخ آنها.)
 4. قرار داده و سپس سوسیس/فلفل ترکیب به تابه با تخم مرغ (گرم سوسیس مخلوط برای یک یا دو دقیقه اول اگر مورد نیاز است.)
 5. به آرامی ترکیب تخم مرغ و سوسیس و فلفل.
 6. گرما چیپس در مایکروویو (یا داخل فویل بپیچید و در فر هنگامی که شما شروع به پخت و پز اگر شما در حال ساخت این برای یک جمعیت است.).
 7. پر کردن چیپس داغ با سوسیس-فلفل-تخم مرغ مخلوط اضافه کنید و کمی پنیر رنده شده و خود را tacos صبحانه آماده است!
 8. خدمت گرم با پنیر اضافه سالسا و/یا خامه ترش و اگر شما می خواهید بیشتر spiciness اضافه کردن برخی از رنگ سبز سس سس فلفلی تاباسکو (لینک های وابسته), Cholula سس تند
  (لینک های وابسته) و یا مورد علاقه خود را در سس تند.

Breakfast Tacos with Sausage, Peppers, and Eggs close-up photo

بیشتر دستور العمل های صبحانه با طعم:

Burritos تخم مرغ ~ Kalyn آشپزخانه
مکزیکی Gashouse تخم مرغ ~ آشپزخانه رژه
مکزیکی, پخته تخم مرغ با گوجه فرنگی و سبز چیلس ~ Kalyn آشپزخانه
Enchilada نوعی غذای صبحانه ~ جویدن را با صدای بلند
پانزده دقیقه سالسا ورد تخم مرغ ~ Kalyn آشپزخانه

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • 8 فاهیتا-اندازه کربوهیدرات تعادل گندم چیپس
 • 1 lb. بوقلمون و یا گوشت خوک زمین سوسیس صبحانه
 • 2 قاشق چایخوری. + 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون
 • 1 فلفل قرمز خرد شده به قطعات کوچک
 • 1 فلفل سبز خرد شده به قطعات کوچک
 • 10 تخم مرغ مورد ضرب و شتم به ترکیب زرده و سفیده
 • یکی از 4 اونس. می توانید تکه های سبز چیلس (اختیاری)
 • 1/2 قاشق چایخوری. سنبله ادویه (و یا استفاده از چاشنی های مورد علاقه خود را برای تخم مرغ)
 • نمک و تازه فلفل برای طعم ادویه و تخم مرغ
 • 1 فنجان مکزیکی 4 پنیر مخلوط

دستورالعمل

 1. باید چیپس مورد ضرب و شتم تخم مرغ رنده شده, پنیر, خامه ترش, رب و سس آماده زمانی که شما شروع به طبخ به دلیل این می آید با هم به سرعت و شما می خواهید tacos داغ زمانی که شما غذا خوردن آنها را. (اگر شما در حال ساخت این برای چند نفر این ساده ترین راه برای بسته بندی چیپس در فویل و حرارت در کوره در حالی که شما در حال پخت و پز پر کردن.)
 2. حرارت 2 قاشق چایخوری. روغن زیتون را در یک ماهی تابه بزرگ; اضافه کردن سوسیس و طبخ را روی حرارت متوسط به بالا, شکستن از هم جدا آن را به عنوان آشپز تا سوسیس پخته شده است و از طریق سادگی browned.
 3. در حالی که سوسیس آشپز حذف بنیادی پایان و از دانه های قرمز و فلفل سبز و برش فلفل را به قطعات کوچک.
 4. وقتی سوسیس پخته شده است و browned, اضافه کردن تکه فلفل و طبخ فقط تا زمانی که آنها شروع به نرم شدن حدود 3-4 دقیقه بیشتر.
 5. یا حذف سوسیس مخلوط را به یک صفحه یا گرما دیگر 2 قاشق چایخوری. روغن را در یک دوم ظرف برای پختن تخم مرغ است. (اگر شما با استفاده از تکه های سبز چیلس اضافه کردن آنها را به مخلوط تخم مرغ را قبل از اضافه کردن تخم مرغ به تابه.)
 6. روغن حرارت بیش از متوسط (یا حرارت متوسط کم) و هنگامی که آن را داغ اضافه کردن تخم مرغ, همه در یک بار.
 7. استفاده از یک ترنر به طور مداوم هم بزنید و خراش تا حدی پخته شده تخم مرغ از پایین و لبه های ماهیتابه در حالی که تخم مرغ, طبخ, توقف زمانی که تخم مرغ بیشتر, شرکت, اما هنوز کاملا مرطوب به دنبال. (نمی طبخ تخم مرغ ادامه خواهد داد به طبخ حتی پس از خاموش کردن حرارت است.)
 8. هنگامی که تخم مرغ انجام می شود و فشار آنها را به یک طرف و اضافه کردن سوسیس-فلفل مخلوط (حرارت این کار را برای یک یا دو دقیقه اول اگر مورد نیاز است.)
 9. به آرامی ترکیب سوسیس و فلفل و تخم مرغ است.
 10. گرما فردی چیپس در مایکروویو (یا حذف از اجاق اگر شما در حال گرم کردن آنها را در فویل.)
 11. پر کردن هر یک از نان ذرت مکزیکی با سوسیس-فلفل-تخم مرغ مخلوط و با حدود 2 قاشق غذاخوری پنیر رنده شده.
 12. خدمت گرم با پنیر اضافه سالسا, خامه ترش و سس داغ از انتخاب شما برای اضافه کردن در جدول.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1

مقدار در هر وعده: کالری: 496مجموع چربی: 34gچربی اشباع شده: 14 گرمچربی اشباع نشده: 15.6 گرمکلسترول: 376mgسدیم: 841mgکربوهیدرات: 6.2 گرمفیبر: 10 گرمقند: 2 گرمپروتئین: 130 گرم

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Breakfast Tacos with Sausage, Peppers, and Eggs square thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
کم کربوهیدرات با استفاده از چیپس را کم کربوهیدرات Tacos صبحانه با سوسیس و فلفل و تخم مرغ یک انتخاب عالی برای بسیاری از کم کربوهیدرات خوردن برنامه به جز اینها اما چیپس محدود به فاز 2 و یا 3 به رژیم غذایی ساحل جنوبی. ساحل جنوبی توصیه می کنم ترکیه, صبحانه, سوسیس, من استفاده می شود اما اگر شما به دنبال نوع دیگری از کم کربوهیدرات طرح شما ممکن است ترجیح می دهند سوسیس گوشت خوک.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از صبحانه سالم برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

یادداشت های تاریخی برای این دستور:
این صبحانه خوشمزه tacos با صبحانه سوسیس و فلفل برای اولین بار ارسال شده در سپتامبر 2015; این دستور بود که به روز شده و بهبود یافته مارس سال 2020 است.

Pinterest image of Breakfast Tacos with Sausage, Peppers, and Eggs

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب