ارسال شده توسط Kalyn دنی در مارس 8, 2020

این نوعی غذای صبحانه با مارچوبه و کنگر فرنگی قلب مناسب برای به خدمت به صورت ویژه صبحانه و هر کسی که دوست دارد این مواد را به لذت بردن از این برای کم کربوهیدرات صبحانه.

پین صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با مارچوبه و کنگر فرنگی را به آن را امتحان کنید بعد!

سازمان دیده بان ویدیو برای دیدن اگر شما ممکن است مانند به
صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با مارچوبه و کنگر فرنگی قلب
!

Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts title photo

برای هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای داشتن یک روز مادر جشن آخر این هفته این نوعی غذای صبحانه با مارچوبه و کنگر فرنگی قلب است و یک غذای مناسب برای ویژه صبحانه بنابراین من یادآوری شما در مورد آن برای من جمعه مورد علاقه های شما انتخاب کنید برای این هفته است. و حتی اگر شما نمی آن را برای روز مادر, اگر شما در حال شروع به دیدن مارچوبه رفتن در فروش, من اصرار شما این را امتحان کنید ! علاوه بر این ترکیب دوست داشتنی از مارچوبه و کنگر فرنگی قلب این نوعی غذای صبحانه نیز فروپاشید بز و پنیر موزارلا. من دوست داشتم همه چیز را در این مورد برای یک low-carb صبحانه ایده!

من برای اولین بار این بازگشت در روز زمانی که من Costco او کوزه قلب کنگر فرنگی بسته بندی شده در آب, بنابراین من با استفاده از یک مقدار سخاوتمندانه از آن اما حتی اگر شما با استفاده از کمتر کنگر فرنگی این را هنوز هم خوب است. و وقتی که من چیزی شبیه به این من همیشه هیجان زده اگر وجود دارد به اندازه کافی باقی مانده است که من می توانم غذا خوردن آنها را برای چند روز است که دقیقا همان چیزی است که آخر هفته غذا در دبستان دسته مورد در وبلاگ من! این دستور باعث می شود 8 سخاوتمندانه وعده بنابراین من امیدوارم که شما را وادار به لذت بردن از آن بیش از یک بار.

Easter Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts found on KalynsKitchen.com

مراحل ساخت نوعی غذای صبحانه با مارچوبه و کنگر فرنگی قلب:

(در پایین حرکت برای دیدن کامل قابل چاپ دستور العمل از جمله اطلاعات تغذیه ای.)

 1. آن را شگفت انگیز تمام قلب کنگر فرنگی که من کشف در Costco که الهام بخش من برای ایجاد یک صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با استفاده از آنها. من با استفاده از تمام جار اما در صورتی که فشار بر بودجه شما قطعا می توانید با استفاده از کمتر است. کمپرسی کنگر فرنگی را در یک صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید آنها را به خوبی تخلیه در حالی که شما طبخ مارچوبه.
 2. اصلاح وودی انتهای مارچوبه; سپس برش مارچوبه به قطر قطعه بیش از یک اینچ طولانی است. شما باید کاملا یک شمع مارچوبه.
 3. را یک قابلمه آب را به جوش نمک را اضافه کنید و بجوشانید مارچوبه فقط 2 دقیقه است. (نمی طبخ آن را طبخ بیشتر در غذای مرکب از گوشت وارد.)
 4. قرار کنگر فرنگی قلب خود را در هیئت مدیره برش و با استفاده از همان آبکش برای تخلیه مارچوبه هست.
 5. برش قلب کنگر فرنگی نصف (یا قطعات کوچکتر هستند خوب اگر شما ترجیح می دهند.)
 6. اسپری 10 اینچ x 14 اینچ (یا مشابه اندازه) شیشه ای یا ظروف یکبار مصرف ظرف خورش با نچسب اسپری و لایه کنگر فرنگی در پایین.
 7. بالا با خشک مارچوبه.
 8. سپس ترشح بیش رنده شده موزارلا و هم پاشیده پنیر بز.
 9. پور بیش از مورد ضرب و شتم تخم مرغ است. (من با استفاده از 14 تخم مرغ برای 8 نفر اما دفعه بعد من ممکن است با استفاده از تنها 12 تخم مرغ به صورت یک غذای مرکب از گوشت وارد, که در آن مواد تشکیل دهنده peeking شد تا از تخم مرغ کمی بیشتر. خود را انتخاب کنید.)
 10. با استفاده از یک چنگال به آرامی “بزنید” مخلوط بنابراین شما می توانید برخی از مارچوبه و کنگر فرنگی و تمام مواد را به خوبی توزیع شده است.
 11. پخت در 375F/190C برای 35-40 دقیقه یا تا زمانی که بالای شرکت است و شروع به قهوه ای است. خدمت گرم است.

Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts close-up photo

این را در یخچال نگه دارید برای روز و می تواند دوباره گرم شده در مایکروویو و یا در یک توستر.

صبحانه با مارچوبه و یا کنگر فرنگی قلب:

مارچوبه Frittata برای دو ~, جوز, پرستار بچه
صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با مارچوبه و قارچ و پنیر بز ~ Kalyn آشپزخانه
مارچوبه و تخم مرغ و پنیر غذای مرکب از گوشت وارد ~ کامل آشپزخانه
کنگر فرنگی کلم و ریکوتا پای با تخم مرغ و پنیر پارمزان ~ Kalyn آشپزخانه
مارچوبه و پنیر فتا بدون خمیر Quiche ~ Cookin’ Canuck

آخر هفته غذا در دبستان:

این دستور اضافه شده است به یک گروه جدید به نام آخر هفته غذا در دبستان برای کمک به شما در پیدا کردن دستور العمل های شما می توانید دبستان یا کوک در تعطیلات آخر هفته و غذا خوردن در طول هفته!

مواد تشکیل دهنده

 • یکی 19 اونس است. شیشه تمام قلب کنگر فرنگی (یادداشت کنید)
 • 1 lb. مارچوبه تازه
 • 4 اونس. فروپاشید پنیر بز (یادداشت کنید)
 • 4 اونس. رنده شده پنیر موتزارلا (یا بیشتر)
 • 1 قاشق چای خوری سنبله ادویه (یادداشت کنید)
 • تازه زمین فلفل سیاه و نمک را به طعم و مزه
 • 12 تخم مرغ (یادداشت کنید)

دستورالعمل

 1. فر قبلا گرم به 375F/190C. اسپری 10 اینچ X 14 اینچ (یا مشابه اندازه) شیشه ای یا ظروف غذای مرکب از گوشت وارد با نچسب اسپری.
 2. کمپرسی قلب کنگر فرنگی را در یک صافی قرار داده شده در نزول و اجازه دهید آنها را تخلیه در حالی که شما آمادگی و طبخ مارچوبه.
 3. را با اندازه متوسط قابلمه آب شور به جوش. برش دور چوبی به پایان می رسد مارچوبه و کاهش مارچوبه نیزه به قطر قطعه بیش از یک اینچ طولانی است. طبخ مارچوبه را در آب جوش به سختی برای 2 دقیقه.
 4. قرار دادن قلب کنگر فرنگی بر روی یک تخته برش; سپس تخلیه مارچوبه در همان صافی.
 5. برش قلب کنگر فرنگی نصف (یا تکه های کوچک اگر شما ترجیح می دهند) و یک لایه از کنگر فرنگی در پایین ظرف غذای مرکب از گوشت وارد.
 6. لایه خشک مارچوبه قطعه بیش از کنگر فرنگی و پس از هر دو نوع پنیر.
 7. فصل را با سنبله ادویه (لینک های وابسته) اگر با استفاده از تازه زمین فلفل سیاه و نمک. (من با استفاده از مقدار نمک پس من شور آب به طبخ مارچوبه.)
 8. ضرب و شتم تخم مرغ بریزید و سبزی/پنیر مخلوط; سپس با استفاده از یک چنگال به آرامی “به هم بزنید به طوری که تمام مواد تشکیل دهنده به خوبی توزیع شده و وجود دارد برخی از قطعات مارچوبه و کنگر فرنگی poking تا از تخم مرغ است.
 9. پخت حدود 35-40 دقیقه یا تا زمانی که بالای شرکت است و شروع به قهوه ای است. (اگر شما با استفاده از این مقدار کوچکتر از تخم مرغ, زمان پخت ممکن است کمی کمتر; من می خواهم شروع به چک کردن بعد از 30 دقیقه.)
 10. خدمت گرم با یک دسته علف و غیره از خامه ترش در صورت دلخواه.
 11. این را حفظ خواهد کرد در یخچال برای چند روز و می تواند دوباره گرم شده در مایکروویو و یا پیچیده شده در فویل و گرم در یک توستر.

یادداشت

من با استفاده از تمام قلب کنگر فرنگی از Costco; شما می توانید با استفاده از کمتر کنگر فرنگی اگر آنها در دسترس که در آن شما زندگی می کنند. منجمد قلب کنگر فرنگی (ذوب) نیز به خوبی کار می کنند در این. استفاده از پنیر بز می آید که در ورود به سیستم.

شما می توانید با استفاده از چند تخم مرغ اگر شما ترجیح می دهند. بیشتر تخم مرغ ها را ضخیم تر eggy خورش; 12 تخم مرغ را از خورش که در آن مواد تشکیل دهنده دیگر در حال peeking از طریق تخم مرغ است. هر گونه استفاده از همه منظوره ادویه مخلوط که خوب با تخم مرغ اگر شما سنبله ادویه (لینک های وابسته).

دستور العمل ایجاد شده توسط Kalyn.

اطلاعات تغذیه:

عملکرد:

8

اندازه خدمت:

1
مقدار در هر وعده: کالری: 236مجموع چربی: 14 گرمچربی اشباع شده: 6gچربی اشباع نشده: 6gکلسترول: 297mgسدیم: 571mgکربوهیدرات: 11gفیبر: 5 گرمقند: 2 گرمپروتئین: 19g

اطلاعات مربوط به تغذیه است که به طور خودکار محاسبه می شود با دستور العمل پلاگین استفاده میکنم. من یک متخصص تغذیه و نمی تواند تضمین 100% دقت از متغیرهای بسیاری بر این محاسبات است.

Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts thumbnail photo

رژیم غذایی کم کربوهیدرات / پایین-Glycemic Diet / رژیم غذایی ساحل جنوبی پیشنهادات:
کنگر فرنگی انجام برخی از کربوهیدرات اما آنها سرشار از فیبر بسیار کم در کربوهیدرات خالص و این کم کربوهیدرات صبحانه غذای مرکب از گوشت وارد با یک مقدار خوبی از سبزیجات می تواند یک انتخاب خوب برای هر low-carb خوردن برنامه به عنوان به خوبی به عنوان هر مرحله از اصلی رژیم غذایی ساحل جنوبی. ساحل جنوبی توصیه لبنی کم چرب ترین و پنیر بز است پایین تر در چربی از شبیه پنیر ساخته شده از شیر گاو است. برای دیگر کم کربوهیدرات برنامه های شما ممکن است ترجیح می دهند تمام چربی پنیر موزارلا.

پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی:
استفاده از صبحانه سالم برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مثل این یکی. با استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی نوع عکس صفحات اول برای پیدا کردن دستور العمل های بیشتر مناسب برای خاص برنامه. شما همچنین ممکن است مانند به دنبال Kalyn آشپزخانه در Pinterest برای دیدن تمام دستور العمل های خوب من به اشتراک گذاری وجود دارد.

Pinterest image of Breakfast Casserole with Asparagus and Artichoke Hearts

ما یکی از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. به عنوان یک آمازون کاردانی من کسب درآمد از مقدماتی خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im