Barnes and Noble holiday return policy

هنگامی که تعطیلات آمده در اطراف همه مبارزات بیش از آنچه به خرید. اعضای خانواده و دوستان می خواهم به شما یک هدیه بزرگ است اما گاهی اوقات آنها دست علامت. وقتی که اتفاق می افتد این است که همیشه خوب به دانستن سیاست بازگشت در محل آنها آن را خریدم. بارنز و شریف ارائه می دهد بیش از فقط کتاب و بسیاری از مردم خرید دکوراسیون و اسباب بازی و دیگر یادگاری وجود دارد به عنوان هدیه می دهد. با بسیاری از راه های مختلف برای رفتن شاید شما هدیه دهنده کاملا ناخن های خود را طعم و مزه. اگر این مورد است, اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بارنز و شریف تعطیلات سیاست بازگشت.

معمول سیاست

قبل از به دنبال در تعطیلات تغییرات بر روی آن اجازه دهید بیش از این نمونه سیاست بازگشت در B&N. اول از هر چیزی خریداری شده در فروشگاه را می توان بازگشت ظرف مدت 30 روز. این واجد شرایط فیزیکی هر گونه موارد از جمله, اما نه محدود به, کتاب و اسباب بازی, تی شرت و هیئت مدیره بازی. هر چیزی که خریداری و اجرا شده است واجد شرایط. علاوه بر این هر چیزی خریداری شده در وب سایت خود یا از خود “دیگر فروشنده” لیست نیز می تواند بازگشت و در این بازه زمانی با مدرک خرید. تقریبا تنها چیزهایی که نمی توانید در حال دیجیتال آیتم ها به عنوان آنها بیش از حد آسان برای تولید مثل. این را نمی توان بازگشت و برای همیشه مال شماست.

تعطیلات تغییرات

هر تعطیلات متفاوت است و بارنز و نوبل ندارد مجموعه-در-سنگ تعطیلات سیاست. آنها این را یک هدیه از سیاست. تا زمانی که شما یک هدیه دریافت می کنید اضافی 30 روز اضافه شده به طور منظم بازگشت بازه زمانی. این به این معنی است که شما می توانید بازگشت هدیه گفت: با دریافت تا 60 روز پس از خرید اولیه. این کمک می کند تا برای زمان آن را در زمان هدیه به واقع آن را به دست های خود را. دوباره هر چند این اعمال نه به محصولات دیجیتال است. اگر کسی به شما خرید یک کتاب الکترونیکی شما در حال مرتب کردن بر اساس از در گیر شدن با آن (با عرض پوزش!).

بیشتر از زمان بارنز و شریف را ویژه تعطیلات سیاست تغییراتی که در آنها ایجاد در پرواز است. مطمئن شوید که شما چک کردن وب سایت خود را به دیدن اگر آنها هر چیزی را برای کمک به شما در وضعیت شما. با که گفت: من امیدوارم که این اطلاعات کمک می کند تا شما انتخاب کنید چیزی است که شما در حال رفتن به عشق. لذت بردن از!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de