خرید رپورتاژ

Quote نوشته اصلی توسط loboheeler
View Post

TMO هیچ 600MHz B71 در بسیاری از NorCal به دلیل برخی از ایستگاه های تلویزیونی که تغییری نکرده و خاموش نشده است. می خواهم به شنیدن از تجارب هنگامی که آن را در دسترس در منطقه خود است. خدمات بسیار ضعیف و کوچک در حال حاضر در این بازی بسیار پر از تپه جنگلی منطقه عمدتا تنها B4. هیچ علاقه ای به 5G.

وای من نمی توانم تصور کنید درد شما در حال رفتن را از طریق. B4 در منطقه روستایی بی فایده است مگر اینکه شما در شهر هستید (از نظر پوشش).

من در دره مرکزی به روستایی در اینجا. ما یکی از اولین برای دریافت B12. زمانی که آنها آن را به آن اضافه ترین برج های آن ارائه یک پوشش افزایش, اما به دلیل آن را 5×5 آن را به سرعت متراکم شد.

زمانی که B71 آمد آن ارائه شده خوب افزایش سرعت در مناطق که تا به حال تنها B12 پوشش. سرعت واقعا خوب در حال حاضر که آنها اجاره ظرف B71 (در حال حاضر 15×15 اینجا) بنابراین اگر آنها را که طولانی مدت آن خواهید بود. از نظر محدوده احساس می کنم B71 بهتر, انتشار, اما این می تواند به دلیل استفاده از پانل (در مقایسه با اولین نسل B12 آنتن).

بنابراین اساسا B71 ارائه خواهد شد افزایش در سرعت خود را B12 مناطق, اما بزرگتر بهبود خواهد بود زمانی که آنها اضافه کردن B71/B12 پانل تقریبا در تمام برج های خود را (و آنها احتمالا به زودی پس از آنها می خواهند که برای آن 5G نماد).

حامل های من استفاده می شود: Sprint, T-Mobile, کریکت, AT&T, Verizon, صفحه, علاوه, باکره, تلفن همراه, Movistar, AT&T, مکزیک Telcel مستقیم بحث RingPlus.
گوشی من استفاده می شود: آیفون 6S, آیفون 5c, HTC One M9, Samsung Galaxy S3, LG G2, BlackBerry Storm, نوکیا 820, Motorola Atrix HD, آی فون 4S, HTC One V, آیفون 4, Nokia Lumia 900, Nokia N9, Samsung Focus سامسونگ اسیر نوکیا N900 HTC 8525, آیفون 3GS, آیفون, Nokia E61i زیمنس A56…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de