AT&T MVNO با نامحدود اطلاعات VoLTE فای تماس و eSIM?

من ممکن است به دنبال یک اسب شاخدار. آیا هر کسی می دانم که از هر AT&T MVNO و یا نمایندگی فروش با ارائه این امکانات به صورت زیر 60 دلار/ماه ؟

  • داده نامحدود (deprioritization پس از XX GB ok)
  • کانون
  • WIFI calling
  • eSIM (ممکن است انعطاف پذیر در این)

کریکت deprioritizes تمام ترافیک پس از آن بود یک گزینه نیست. من در حال حاضر با AT&T سیم کارت اعتباری خود به $75 نامحدود به علاوه طرح ($50 بعد از تخفیف) اما وای فای تماس در دسترس نیست و من به نظر می رسد به برخی از عجیب و غریب VoLTE مسائل در این برنامه است که پشتیبانی نمی کند به نظر می رسد قادر به رفع (در کنار فعال کردن wifi calling).

چند ماه پیش من همه این ویژگی ها برای 50 دلار در ماه با WingAlpha خود را در AT&T “نامحدود” برنامه قبل از خود را داده درپوش شکست.

WingAlpha آگاه نیست مشتریان خود را در مورد تعجب 30GB اطلاعات سخت کلاه بر “نامحدود” – شاید به این دلیل که من معمولا استفاده می شود کمتر از 20GB اما با این وجود. یک ماه من نیاز به زندگی کردن من در کانون با توجه به کروناویروس طرح من immediatley شد dataless (و نه حتی 2G)…. خوب تعجب است که بال حمایت حتی نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری برای بازگرداندن اطلاعات مگر در مواردی که من به آنها اجازه داد به پورت شماره من به بال T-mobile طرح (wtf?). بنابراین من منتقل کردن چون من احساس بال کلاهبرداری شرکت.

خنده دار است زیرا بال فقط asimilar چیزی که یک بار دیگر خود را در T-موبایل برنامه خیلی خوشحالم که من dodged گلوله اما من واقعا می خواهم به WIFI خواستار بازگشت. این مایه تاسف است چرا که این AT&T پیش پرداخت طرح به نظر می رسد به جا تقریبا تمام نیازهای من. حدس می زنم من رو خراب هنگامی که من تا به حال همه چیز من می خواستم.

اگر شما می دانید که در آن من می توانم پیدا کردن چنین اسب شاخدار در AT&T لطفا اجازه دهید من می دانم!
https://prepaidcompare.net/ به نظر نمی رسد به لیست همه آنها را (zillatalkwireless.com به نظر می رسد مانند یک گزینه است اما به نظر می رسد ناشناخته ترین).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>