عینک شنا در بودجه: 9 نکته از رکود بزرگ

عینک شنا برای اینکه کودکان به استخر بروند لازم می شود و در مقابل، غواصان در مسابقات هم باید از عینک مخصوص و ح

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عینک شنا برای اینکه کودکان به استخر بروند لازم می شود و در مقابل، غواصان در مسابقات هم باید از عینک مخصوص و حرفه ای استفاده کنند. قبل از اینکه عینک شنا بخرید ابتدا باید انواع آن را بشناسید. خرید عینک شنا مانند خرید عینک آفتابی نیست که انواع بسیار زیاد و متنوعی داشته باشد و باید به نکاتی بیشتر از زیبایی و ظرافت عینک شنا دقت کنید. در هنگام خرید عینک شنا باید به ویژگیهای لنز توجه کرد، به نکاتی از قبیل ضدبخار بودن، ضد خش بودن و ضد UV بودن لنزها حائز اهمیت است و در انتخاب عینک شنا تاثیرگذارند. فاصله لنز با چشم شناگر در این مدل بسیار کم است که به سرعت باعث خستگی چشم شناگر میشود و برای مسابقات مناسبت است. این فاصله باعث میشود تا فشار کمتری به چشم وارد شود و برای استفاده طولانی مدت شناگر و همینطور شناگران مبتدی فوقالعاده است. ویژگی بارز این مدل، فاصله بین لنز تا چشم شناگر است. معمولا شناگرها رنگ لنز کهربایی را انتخاب میکنند، چون با هر شرایط محیطی سازگار هستند. عینک های مسابقه ای را معمولا شناگران حرفه ای در هنگام مسابقات مورد استفاده قرار می دهند.

جنس لنز عینکهای شنا معمولا از پلی کربنات است که معمولا به آن لنز پلاستیکی میگوییم. هر نوع عینک شنا ویژگیهای خاص خود را دارد، اما لنز عینک مهمترین شاخص برای تقسیمبندی عینک شنا اصل است. داستان زندگی میرزا کوچک خان جنگلی با مهمترین وقایع تاریخی اواخر دوران قاجاریه پیوند خورده است. با این وجود برخی مخاطرات وجود دارد که مهمترین آنها غرق شدن یا خفگی (دلایل متعدد) میباشد. قدیمیترین راهآهن ایران در مسیر بندر انزلی به پیربازار و رشت احداث شده و بقایای این راهآهن و خطوط ریلی در منطقه پیربازار شهرستان رشت وجود دارد. لنزهای رنگی توسط شناگران حرفهای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و تشعشع خیرهکننده خورشید در محیط های پر نور را کمتر میکند. گرچه باید دقت داشت که این گروه در کیفیت هاي کاملا متفاوتی به مصرف کنندگان عرضه شده و تشخیص لنزهای مرغوب و نا مرغوب کمی چالش برانگیز می باشد. که کمی از عینک های دیگر گران ترند اما راه حل دیگری نیز وجود دارد ، شما می توانید عینک شنا بخرید و آنها را با لنزهای طبی با قیمت پایین جایگزین کنید. لنزهای شفاف نور طبیعی را از خود عبور میدهند و برای محیطهای کمنور مناسبند و بیشتر در فصل زمستان مورد استفاده قرار میگیرند.

از چسب ها برای اتصال عینک به پوست اطراف چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد.نصب و برداشتن این نوع عینک بسیار سخت است. هنگامی که قاب آن بر روی چشم قرار می گیرند؛ بر روی پوست اطراف حدقه چشم مکش کمی ایجاد می کند. همانطور که گفته شد برای خرید بهترین عینک شنا می بایست به سطح مهارت خود در شنا و همچنین همخوانی فریم (قالب) آن بر روی صورت و چشم هایتان توجه کنید. اندازه عینک بسیار مهم است؛ چراکه در صورت کوچک بودن، بر روی صورت شما جا انداخته و گاهی موجب درد در پشت سر یا روی پیشانی خواهد شد. ولی از آنجایی که از درزگیر چندان مناسبی در پوشش دور چشم برخوردار نیستند؛ موجب نفوذ آب به داخل عینک و تشکیل بخار در شیشه عینک می شود. به دلیل تنگ بودن بند تعبیه شده در عینک که به جهت عدم نفوذ آب به داخل آن عموما به طور دائمی مورد استفاده قرار نمی گیرد. ممکن است پس از شنا در استخر دچار التهاب در چشم های تان شده باشید که ناشی از نفوذ آب و کلر موجود در آن است. با ما همراه باشید تا خصوصیات عینک شنا را بررسی کنیم. اگر شما هم به دنبال خرید عینک شنا هستید، در ادامه با زیتازی همراه باشید.

از فناوری واقعیت افزوده بدون نشانگر بیشتر برای نقشهبرداری مسیرها، پیدا کردن کسبوکارهای نزدیک و سایر برنامههای کاربردی با محوریت تلفن همراه استفاده میشود. این نوع واقعیت افزوده از طریق مشاهده مکان مورد نظر با دوربین سیستم واقعیت افزوده (AR) و تلفیق آن با اشیاء مجازی (Virtual Objects) عمل میکند. در صورتی که شما متقاضی خرید عینک شنا هستید در درجه اول باید نوع عینک مورد نیاز خود را مشخص کنید. ماسک شنا رایجترین مدل در بین فریمهای موجود در بازار است. مدل های عینک شنا اینتکس برای تمامی سنین مناسب است. شکل دوم آن ها عینک های تفریحی است که مناسب استفاده برای همه بشمار می رود و شکل سوم نیز در حقیقت به عینک های کلاسیک یا بهتر است بگوییم عینک های واشری در دنیای ورزش معروف هستند، اختصاص پیدا کرده است. اما امروزه برندهای بسیار معروفی در زمینه تولید لوازم ورزش عینک شنا حرفهای و متنوعی را روانه بازار کردهاند. در حال حاضر عینکهای متنوعی برای شنا طراحی و تولید شده که قیمت عینک شنا با توجه به مواد به کار رفته در ساخت آنان و همچنین استایل حرفهای و یا معمولیشان متفاوت است. ᠎This data h​as been creat ed  with GSA  Cont​ent  Generato​r DEMO᠎!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن