free at home activities

بسیاری از مردم در حال گرفتن هم بزنید دیوانه به عنوان هفته از پناهگاه در محل مقررات ادامه خواهد داد. این بازدید من در حال حاضر و پس از آن. اما در بیشتر قسمت ها, من خودم به راحتی با اشغال رایگان در خانه فعالیت است. بیش از سال از یادگیری به صرفه جویی در پول من کشف کرده ام که وجود دارد بسیاری از چیزهای رایگان است که با استفاده از خلاقیت من است. ضربه زدن به تخیل و الهام کمک به حفظ سلامت روانی پایدار با وجود نشیب و جریان زندگی است.

در اینجا پانزده رایگان در خانه فعالیت هایی که به من شده است با بهره گیری از به ماندن الهام در حالی که صرفه جویی در پول در طول شیوع کروناویروس:

1. خواندن کتاب

من همیشه یک خواننده حریص. اما من متوجه شده ام که من خواندن گزینه های تغییر کرده در طول این بیماری همه گیر. در حالی که من معمولا خواندن خاطرات شدید و دقیق غیر داستانی, من خودم تبدیل به فندک خاطرات و رمان. من یک پشته از کتاب ها را از کتابخانه است که من قبل از آنها بسته است. من یک پشته که مادرم مرا فرستاده برای پناهگاه در محل خواندن. به علاوه کمی وجود دارد رایگان کتابخانه باز در منطقه است. اگر من اجرا از کسانی که من یک قفسه از نه هنوز-خواندن کتاب در خانه من. من به شدت توصیه به انتخاب چاپ کتاب بیش از کتاب های الکترونیکی اگر شما می توانید در حال حاضر. بسیاری از ما نیاز به کمتر صفحه نمایش زمان است.

2. گوش دادن به موسیقی

اگر من تا به حال استعداد موسیقی و ساز در خانه و سپس من می خواهم احتمالا ساخت موسیقی خود من در حال حاضر. به عنوان آن است که من فقط با الهام از موسیقی مردم دیگر در حال ساخت است. من شده اند با داشتن یک انفجار پیدا کردن موسیقی است که من دوست داشتم پس از آن را فراموش کرده در مورد طول زمان است. من نیز با بهره گیری از پیدا کردن موسیقی های جدید و از نزدیک گوش دادن به شعر در یک راه جدید است.

از لحاظ فنی این نیست یکی از آزاد من در خانه فعالیت خود را به خاطر من انجام پرداخت برای Spotify در. اما از آنجایی که من به راحتی می تواند در پیدا کردن همان جریان موسیقی به صورت رایگان, من قصد دارم به آن شده. اگر من تا به حال به قطع Spotify از هزینه های روزانه من می توانم و من هنوز هم لذت بردن از این فعالیت های خلاق.

3. رقص در اتاق نشیمن

من نمی dance هر بار که من گوش دادن به موسیقی اما من خود من کمی رقص احزاب با سگ ها از زمان به زمان. من عاشق پیدا کردن آهنگ است که من می خواهم به حرکت می کند و سپس گرفتن یک کمی مطالعه ورزش در خانه. من آن را انجام نمی برای ورزش ، من آن را انجام می شود من خوشحال است.

4. Snuggling سگ من

من سپاسگزار است که من حیوانات خانگی در طول این پناهگاه در محل دوره است. بله البته این چالش در برخی از راه. آنها لازم نیست که آزادی به اجرای خارج از دسته سه تایی در پارک سگ راه است که آنها را قبل از همه از این اتفاق افتاده است. اما ما پیدا پیاده روی بروید. سپس در صفحه اصلی ما رسیدن به جمع شدن. ما عمل به دستورات جدید. ما بازی های داخل سالن واکشی. آنها واقعا من را مجبور به در حال حاضر. در حال حاضر همه چیز خوب است و پس از آن یکی از بهترین چیزهایی است که آنها برای من انجام دهد.

5. طولانی خلاق مذاکرات با شریک زندگی من

من تنها بود تا نه بیش از حد طولانی قبل از همه از این اتفاق افتاده است. من احساس می کنم ممنون که من نفر قبل از ما تا به حال به پناهگاه در محل. مطمئن شوید که آن را درست خواهد بود با من و سگ, اما آن را به خوبی به که عنصر انسانی. آنچه من دوست داشتن است چگونه الهام بخش آن است که فقط نشستن در اطراف و صحبت کردن در مورد تمام انواع چیزهای مختلف. بدون خارج سرگرمی برای منحرف کردن اذهان ما معلوم ما هستند بسیار سرگرم کننده به یک دیگر. و در حالی که من صحبت کردن در مورد فقط صحبت کردن البته با توجه به صمیمیت همچنین اضافه شده یک راه برای بهبود خلق و خو در طول این زمان.

6. تلفن و مکالمات ویدئویی گاهی اوقات

من خیلی خوشحالم که ما چنین از گزینه های مختلف برای زمان واقعی گفتگو با دیگران از ما به عنوان پناهگاه در محل. که گفت: من نیز در بر داشت که تلفن و مکالمات ویدئویی اغلب wear me out. بنابراین من باید مراقب باشید با این یکی. من که برای محدود کردن آن است. من انتخابی در مورد کسی که من را انتخاب کنید به صحبت می کنند و هنگامی که. اما زمانی که ما به کسانی که بی وقفه متمرکز-در-هر-دیگر مذاکرات آنها زیبا و الهام بخش.

7. روزنامه نگاری

نوشتن همواره یکی از مورد علاقه من به صورت رایگان در خانه فعالیت است. آن را همچنان به عنوان یک محل که در آن من رشد خلاقانه. من شده اند روزنامه نگاری و کار در نوشتن خلاق است. من می خواهم برای اضافه کردن در اینجا است که این به این معنا نیست که من هستم پر از الهام بخش خلاقیت در تمام زمانها. بیایید آن روبرو هستند; همه ما در حال برخورد با یک جمعی تروما که ایجاد کرده است یک درجه پایین افسردگی/اضطراب در اطراف ما بیشتر از زمان. نیست که منجر به خلاق خروجی مقدار از زمان. با این وجود من احساس بهتر زمانی که من نوشتن. آن را ندارد به بزرگ بعدی روزنامه نگاری قطعه ای از نبوغ. آن را فقط به احساس خوب به آن را دریافت کند.

8. سطل لیست

پیدا کردن من در حال حاضر به زمان مناسب برای دریافت خلاق با سطل لیست تخته چشم انداز و دیگر تخیلی تمرین در مورد اهداف آینده است. شاید به این خاطر که اغلب من خودم فکر “اگر ما نمی باید به پناهگاه در محل پس از آن من خواهد بود …” و آن را آسان برای پر کردن این جاهای خالی. پیدا کنم آن را سرگرم کننده برای ایجاد کلاژ و آلبوم با من سطل لیست ایده ها. من می خواهم به کتاب از ایده سفر, کتاب از ایده ها برای پروژه های هنر و غیره. اگر شما می توانید هر چیزی در جهان در حال حاضر چه کار می کنید ؟

9. کشف جدید پادکست

وجود دارد بسیاری از پادکست وجود دارد. من پیدا کردن چیزهایی است که من به طور معمول نمی گوش دادن به و چک کردن آنها را. من دور ماندن از اخبار و هر چیزی تیره و یا سنگین چون من می خواهم سبکی و شادی برای مقابله با سنگین بار ما خودمان را پیدا کنید در. گمان می کنم که بزرگترین چیزی که من انجام می دهند در حال حاضر به ماندن در خانه خوشحال – تلاش چیزهای جدید هستند که خارج از روال منظم و پیدا کردن آنهایی که من می خواهم.

10. تهیه

من از طرفداران بزرگ از گر چه هنر به عنوان وسیله ای برای بهبود سلامت. ساختن چیزی با خود من دو دست همیشه باعث می شود من احساس خوبی است. من قلاب دوزی. من کمی از بافندگی. البته این مواد به این معنی نیست که این از لحاظ فنی رایگان در خانه, فعالیت, اما من در حال حاضر همه این مواد من با استفاده از قبل از این پناهگاه در محل دوره است. من خرید چیزی جدید. و اگر شما نگاهی به اطراف خانه خود را, شما احتمالا پیدا کنید که وجود دارد هنر و صنایع دستی لوازم در خانه خود بیش از حد. شما همیشه می توانید انجام برخی از گوگل برای پیدا کردن بچه های صنایع دستی ساخته شده با مواد شما به احتمال زیاد به در خانه. بچه های صنایع بزرگ هستند برای همه هستند زیرا کم فشار رسانه ها از خلاقیت است.

11. گفتن داستان

من معمولا داستان من با نوشتن آنها را. افراد دیگر صحبت می کنند و آنها را به صورت صوتی یا تصویری ضبط. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است. تصور کنید که شما هرگز به ترک خانه خود را دوباره. آنچه شما می خواهید در جهان به دانستن در مورد شما ؟ دریافت خلاق با گرفتن داستان های خود را در پایین.

12. Savoring هر نیش

بسیاری از مردم در حال لذت بردن از پخت و پز در خانه در حال حاضر. اگر شما با استفاده از مواد غذایی که نگردند تا در شربت خانه خود را و سپس شما صرف هر چیز اضافی در آن وعده های غذایی. من شخصا پیدا کردن پخت و پز بیش از حد الهام بخش اما من شده اند با در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از فکر غذا خوردن. در واقع تمرین و آگاه توجه به چیزهای کوچک به من کمک کرد ماندن متمرکز و سوگند را از طریق این زمان. فکر خوردن و آگاه توجه به چگونه یک احساس و فکر جرعه جرعه از قهوه صبح همه کمک به زیبایی به جزئیات کمی از زندگی روزمره است.

13. من مد خود را نشان می دهد

من عاشق مد نشان می دهد به عنوان یک بچه. دوستان من و من لباس پوشیدم و باند راه رفتن برای هر یک از دیگر. من نه کاملا انجام است که در حال حاضر (اگر چه در حال حاضر که من فکر می کنم آن است که سرگرم کننده صدا!) اما من این فرصت را به declutter من پستو. من در تلاش بر روی همه لباس های من و چک کردن چگونه آنها احساس. برخی از نیاز به تغییر. برخی می تواند دور انداخته شود. بیشتر من فقط گرفتن یک نگاه در آنچه که من کردم در پستو. به علاوه به عنوان کسی که مشغول به کار در خانه برای من پیدا کردن آن ضروری به گرفتن و لباس پوشیدن و هر روز صبح — و نه فقط ماندن در لباس خواب – حتی اگر من قصد دارم به ترک خانه. من احساس بهتر زمانی که من انجام این کار است.

14. رفتن را از طریق عکس های قدیمی

من صحبت کردن در مورد انجام برخی از تعمیرات اساسی بیش از حد سازماندهی تمام کسانی که عکس هایی که شما جمع آوری کرده ایم دیجیتالی برای سال. اگر شما در پیدا کردن مرتب سازی و سازماندهی سرگرم کننده به دنبال آن بروید. برای من همه چیز در مورد فقط به دنبال از طریق آنها. آن را در مورد پیدا کردن سنگهای قیمتی است که من را فراموش کرده بود و reliving آن خاطرات است. زندگی بهترین زمانی است که شما باید انتظار برای یک تجربه دوست داشتن را تجربه و سپس بطور منظم احساس آن را دوباره از طریق خاطرات. عکس ها هستند یک راه عالی را به دنبال خاطرات شاد دوران.

15. ساخت لیست از چیزهای دیگر که مرا شاد

این فقط یک لیست کوتاه است که یک نقطه شروع برای من. من نگه داشتن مداوم لیست از چیزهایی که من می تواند در خانه انجام چیزهایی که من را خوشحال.

این زمان به چالش کشیدن. وقتی اوضاع سخت آن را اغلب دشوار است به کشف کردن آنچه به انجام این کار با خودتان است. ما بازگشت به عادات اغلب آنهایی که نمی ما شادی می دهد. اگر شما یک لیست از چیزهایی را انتخاب کنید, آن را بسیار آسان تر برای دریافت و با انگیزه برای انجام کارهایی است که شما را احساس بهتر است. بنابراین من ایجاد لیست و من با آنها مشورت کنید.

آیا چند رایگان در خانه فعالیت های است که شما شده است با بهره گیری از این پناهگاه در محل دوره?

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im