کرم مرطوب کننده – خرید و قیمت انواع کرم نرم کننده و آبرسان صورت

فرقی نمیکند پوستی خشک داشته باشید یا چرب، عوامل و شرایط محیطی مختلفی مانند استفاده از مواد شوینده صابونی بی کیفیت، دمای هوا و آب و هوای نامناسب میتوانند باعث از دست رفتن رطوبت پوست و به مرور خشکی آن شوند. همچنین سوزش پوست را برطرف مینماید و پوست را در مقابل عوامل مضر خارجی بخصوص سرما محفاظت میکند.

همچنین این نوع پوست، پوسته پوسته می شود. کرم مرطوبکننده حاوی ویتامین E الارو به دلیل فرم ژل-کرم مناسب پوست های چرب، کم آب (دهیدراته) نیز می باشد. کسانی که بواسطه مصرف دارو دچار خشکی پوست هستند با استفاده از این کرم علاوه بر مرطوب کنندگی و شفاف کنندگی پوست، با جذب سریع آن مانع از براق شدن پوست می شود. این محصول حاوی آب معدنی است و علاوه بر داشتن خاصیت نرم کنندگی، به دلیل دارا بودن عصاره گل رز، موم زنبور سفید و روغن وازلین یک محصول ضد التهاب کرم مرطوب کننده اریکه میباشد. در این امولسیون ها اگر حجم روغن و موم مصرفی بالا باشد شکل محصول به حالت کرم خواهد شد و اگر چنانچه حجم آب در این امولسیون ها افزایش یابد محصول به شکل لوسیون می شود.

کرم مرطوب کننده پوست خشک کلدکرم درماگور موجب محافظت از پوست خشک و حساس میشود و ترمیم لایه هیدروفیلیک پوست را در پی دارد. او با الهام از ۳ حرف آخر این مارک و پسوند “درم” نام Dermagor را ثبت کرد. مدیر کل شرکت Coryne de Bruynes ، در دهه ۱۹۶۰ ، برای بازاریابی شامپوهای Hegor، از کمیته های سوئیس عبور کرد. شرکت Coryne de Bruynes ، تولید کننده محصولات Dermagor، Item، Gandhour ، مستقر در موناکو ، یکی از اولین آزمایشگاه هایی است که محصولات آرایشی پزشکی را تولید می کند.

دلایل زیادی برای ایجاد خشکی پوست وجود دارد مانند هوای سرد و خشک و یا کاهش سطح آب بدن که به صورت خشکی در پوست خود را نشان میدهد. به این صورت از تبخیر و خروج رطوبت و آب جذب شده، از سطح پوست جلوگیری می کند. وقتی پوست دچار خشکی شود مواد نگهدارنده سلولها از بین رفته و کورنئوسیتهای شاخهای به صورت پوسته پوسته روی سطح پوست ظاهر میشوند.

ایندکسر