کرم ضد آفتاب؛ دستور العمل جدید FDA درباره کرم ضد آفتاب

کرم ضدآفتاب «الارو» (Ellaro(50 میلیلیتر حجم دارد و دارای SPF50 است با داشتن محفظه پلاستیکی تیوپی بسیار براحتی قابل استفاده می باشد رنگ ضدآفتاب الارو بژ طبیعی است. خرید کرم ضد آفتاب رنگی پرایم مدل Acnex Tinted SPF60 با توجه به کیفیت بالای ساخت، مکانیزم عمل مناسب و واقعی، ماندگاری بالا، رنگ بژ روشن، حجم 40 میلیلیتری و قیمت نهچندان بالایش بسیار منطقی به نظر میرسد. استفاده از کرم ضد آفتاب به ویژه فصل تابستان بسیار ضروری و مهم می باشد.اگر تنها از این کرم در طول روز استفاده میکنید رنگ ملایم آن جهت جلوگیری از سفیدی پوست جلوه زیباتری در چهره شما ایجاد خواهد کرد.

این قوانین، استفاده از برچسب های واضح بر روی بسته بندی ها و اطلاعات مربوط به مواد بدون خطر در تهیه کرم های ضد آفتاب تا ساخت کرم های ضد آفتابی که بالاترین سطح SPF را دارند، شامل می شد. SPF در ضد آفتاب چیست؟ کرم ضد افتاب چیست و چند باید باشد؟ میزان تاثیر گذاری کرم ضد آفتاب، زمانی که هرگز از آن استفاده نکنید، اصلا مهم نیست. در اصل میزان spf نشان دهنده ی میزان حفاظت از پوست شما در برابر اشعه نور خورشید A و B می باشد. کرم ضد آفتاب برند (Ellaro) در اندازه ها و SPFهای مختلف تولید شده که از کیفیت بالایی برخوردارند و میتوانید نوعی را انتخاب کرده که با پوستتان سازگاری دارد.کرم ضدآفتاب سری «Foundation Effect» همانطور که از نامش پیداست دارای اثر کرمپودری است خاصیت محافظتی در برابر اشعه خورشید را دارد به علاوه کاربردی مشابه کرمپودر و آرایشی داشته باشد.

به همین دلیل انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب برای عدهای به کار سختی تبدیل شده است. اجازه دهید مثالی برای شما بزنم اگر روی بسته کرم مشاهده کردید spf برابر با 15 است یعنی آفتاب سوختگی پوستی که ضدآفتاب استفاده کرده باشد 15 برابر بیشتر زمان می برد. 7- اگر همزمان از کرم دیگری استفاده می کنید کرم ضدافتاب اخرین کرم استفاده شده روی پست شما باشد. مقدار کافی از کرم را 15 دقیقه قبل از تماس با اشعه خورشید روی پوست خود بمالید و هر 2 الی 4 ساعت تکرار کنید.

کرمی که فارغ از جنسیت پوست را در برابر اشعه خورشید محافظت میکند، و چند دهه پیری پوست انسان را به تاخیر می اندازد. اگر پوست حفاظت نشده هنگامی که اشعه به شما می تابد در 15 دقیقه طول بکشد و شما کرمی با spf 15 استفاده کنید 225 دقیقه یا تقریبا 4 ساعت طول می کشد تا محافظت کرم ضد آفتاب به اتمام برسد.در نهایت 15 برابر بیشتر از پوست شما حفاظت می شود. اگر شما به دنبال خرید کرم ضدآفتاب هستید حتما باید با کلمه spf آَشنایی داشته باشید و باید به اندازه آن بر روی انواع کرم های ضدآفتاب دقت کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب کودک ثمین لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر