کتاب را مستقیماً از آمازون بخرید

ایران پیپر مفتخر است که بیش از 10 سال تجربه در تهیه کتاب های خارجی ، اولین سیستم دارد
پیشنهاد خرید کتاب آنلاین از آمازون در ایران. می توانید 5 تا 7 روز کاری بعد ، کتاب مورد نظر خود را در تهران یا کلیه شهرهای ایران دریافت کنید. می توانید مطمئن باشید که پس از خرید کتاب ، کتاب درخواستی خود را در سراسر ایران و در خانه و بدون هیچ گونه هزینه اضافی و در زمان دلخواه دریافت خواهید کرد.
اکنون ، به دلیل قطع سیستم سرویس وب آمازون ، می توانید جزوه استعلام قیمت کتاب را از سایتهای خارجی در همان صفحه (بالا سمت چپ) ، جزوه یا لینک خود را ارسال کنید. شرکای ما با ارسال پیش فاکتور ، هزینه و برنامه برای کتاب شما ، ظرف مدت 1 ساعت به آمازون یا سایتهای دیگر اطلاع می دهند.

همچنین ، اگر کتاب شما در آمازون به عنوان بورس (سبز) موجود است ، هم اکنون می توانید سفارش خود را از این لینک ثبت کنید.
با نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نسکار ، انجمن صنفی تجارت اینترنتی و انجمن ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، امن ترین ، سریعترین و با تجربه ترین خدمات برای تهیه کتاب های خارجی از آمازون و سایر سایت های بین المللی است. در داخل ایران است.

ثبت سفارش سریع برای خرید کتاب آمازون

چگونه می توان از خارج از کشور کتاب تهیه کرد؟

شاید پیش از این بارها اتفاق بیفتد که کتاب جدیدی در خارج از کشور منتشر شده باشد و دوست دارید یکی از اولین خوانندگان بین المللی آن باشید ، یا گاهی اوقات هنگام انجام مطالعات خود به یک کتاب خارجی می روید. شما نمی توانید آن را در ایران پیدا کنید. اما با یک جستجوی ساده در سایت های بین المللی مانند آمازون ، eBay ، Abibuk و غیره ، آن را پیدا خواهید کرد. به دلیل کمبود ویزا و مستر کارت در ایران و این واقعیت که بسیاری از سایت های خارجی مستقیماً به ایران ارسال نمی شوند ، تهیه این کتاب برای شما امکان پذیر نیست. مجموعه ایران پیپر پاسخگوی نیازهای شماست و توانایی تهیه کتاب های خارجی از سراسر جهان و سایتهای مختلف فروشگاه بین المللی را دارد. برای خرید کتاب از سایت های خارجی ، ابتدا می توانید کتاب خود را در کتابفروشی های مختلف در سراسر جهان و سایر سایت های فروش خارجی مانند آمازون و eBay جستجو کنید و سپس تهیه آن کتاب خارجی را به ایران پیپر واگذار کنید. ایران پیپر کتاب خارجی را که از هرجای دنیا می خواهید برای شما با کارت های بین المللی خریداری کرده و با ارائه خدمات پستی مختلف در ایران آن را به شما تحویل می دهد. ایران پیپر برای تهیه کتاب خارجی مورد نظر شما چندین روش حمل و نقل دارد که در قالب خدمات عادی ، اکسپرس و الترا به شما تحویل داده می شود. سریعترین سرویس ایران پیپر خدمات Altra است که در آن شما می توانید کتاب خارجی مورد علاقه خود را در ایران به روشی بسیار شگفت آور در تمام سال دریافت کنید. برای استفاده از خدمات آماده سازی کتاب خارجی نسکار در منوی سفارش ، با یک کلیک در سمت چپ بالای صفحه ، لینک کتاب مورد نظر (یا ISBN یا ISBN کتاب) را به همراه ایمیل خود قرار دهید. در اولین فرصت شرکای ما با ارائه خدمات تحویل مختلف ، هزینه تهیه کتاب خارجی مورد نظر خود را به شما اطلاع می دهند. همچنین می توانید سفارش سریع خود را در اینجا قرار دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>