وسایل پذیرایی در تم تولد رنگین کمان

وسایل پذیرایی در تم تولد رنگین کمان

روش های بسیار زیادی هم برای تزئین دیوار ها با بادکنک های هفت رنگ وجود دارد، تعدادی از بادکنک ها را به وسیله چسب به سقف اتاق بچسبانیم در این حالت نیازی به استفاده از گاز برای معلق نگه داشتن نیست، تعداد دیگری از بادکنک ها را به وسیله گاز پر کنید و به وسیله نخ روی میزی که کیک تولد را قرار می دهید متصل کنید، دیوار ها را هم می توانید با چسب به انواع بادکنک های هفت رنگی که  در شکل ها و اندازه های مختلف هستند متصل کنید.

در کنار این موارد انواع ریسه های هفت رنگ نیز با طرح ها و شکل های مختلف در تم تولد رنگین کمان آماده شده است که می توانید از آنها در پس زمینه میز تولد استفاده کنید.

فراموش نکنید که یک رنگین کمان بزرگ هم که به وسیله کاغذهای رنگی ساخته شده در دیوار پشت میز تولد نصب کنید و روی آن هم عبارت “تولدت مبارک” به همراه نام کودکتان را درج کنید. تمامی اجزاء لازم برای ساخت یک دکوراسیون جذاب هفت رنگ در تم رنگین کمان برای شما در نظر گرفته شده است تا یک تم تولد پسرانه شیک داشته باشید.

 

انواع بشقابهای تک رنگ و هفت رنگ در این تم تولد در نظر گرفته شده تا بتوانید با هیجان کیک تولد و یا خوراکی های هفت رنگ را در آن با استفاده از قاشق و چنگال های هفت رنگ تناول کنید. لیوان های پلاستیکی و کاغذی هم در اندازه های مختلف به همراه نی های هفت رنگ برای نوشیدن انواع شربت آماده شده اند،  تنقلات و خوراکی های کوچکی مانند آبنبات چوبی هفت رنگ، شکلات و مواردی از این دست هم در این تم تولد وجود دارد که مهمانان می توانند در طول مراسم، قبل و بعد از کیک تولد از آنها استفاده کنند.

 

فروش تم تولد رنگین کمان در فروشگاه های فیزیکی هم انجام می شود اما بهترین راه برای خرید تم تولد رنگین کمان استفاده از فروشگاه اینترنتی است، در خرید اینترنتی تم تولد دخترانه لازم نیست وقت و هزینه صرف کنید و به چندین فروشگاه مراجعه کنید با چند کلیک ساده می تواند لیست کاملی از اجزاء این تم را ببینید، از تخفیف ها برخوردار شوید و این تم را سفارش دهید.

با استفاده از فروشگاه اینترنتی ما مناسبترین قیمت تم تولد رنگین کمان را سفارش دهید، و در کمترین زمان درب منزل آن را تحویل بگیرید.

 

ایندکسر