این ها توانایی تنظیم گرما و توزیع گرما را بهطور مساوی و یکنواخت روی سطح مو دارند و از آسیب رساندن به موی افراد جلوگیری میکنند. روی دسته این سشوار دکمه ای تعبیه شده که برای روشن و خاموش کردن سشوار و تنظیم باد آن مورد استفاده قرار می گیرد. البته افرادی که موهای پرپشت و موج دار دارند باید از نوع یونی استفاده کنند. این نوع به دلیل تولید یون به سطح مو آسیب نمیرساند و همچنین از ریزش مو جلوگیری میکند؛ بنابراین برای افرادی که موهای پرپشت و موج دار دارند بهتر است نوعی خریداری کنند که بتواند یون تولید کند. از آنجا که این سشوارها یون آب تولید میکنند، به سرعت قطرات آب را تجزیه کرده و خشک شدن این نوع موها را تسریع میکنند. این نوع همچنین از ریزش مو به دلیل تولید یونهای با بار منفی جلوگیری میکند. 4. رطوبت داخل مو را حفظ کرده و مو را براق میکند. این قطعه دارای دندانهایی است که هرچه دندانها بزرگتر و ضخیمتر باشند، میتوانند به حفظ وضعیت طبیعی مو کمک کنند. پاناسونیک، برندی که قادر است کیفیت خود را سالها در بین تمام محصولات خود حفظ کند. کیفیت عالی، طول عمر طولانی، حالت های مختلف، جنس باکیفیت و …

ارزانترین سشوار مسافرتی
به طور خلاصه سشوار Pro Elshim PHD1151 دارای موتور 1200 وات DC، دو حالت ترکیبی سرعت/حرارت، دستهی تاشو، متمرکز کنندهی هوا، ولتاژ قابلتغییر، سیستم پیشگیری از حرارت بیشازحد و حلقهی آویختن بوده و برای استفاده در منزل و مسافرت مناسب است. حلقهی آویختن و طول 1.8 متری سیم استفاده کردن از این دستگاه را آسانتر میکند. مایکل فارادی اولین نظریه ذرات خود را ارائه داد که با اضافه شدن الکترون یک بار منفی یا یون منفی ایجاد میشود؛ و اگر الکترون کوچکتر از یک اتم باشد، بار مثبت ایجاد میکند. از ویژگیهای خاص این سشوار قابلیت تولید یون است که با تولید یونهای منفی الکتریسیتهی ساکن روی مو را خنثی میکند. این برای سایر دستگاه ها نیز صدق می کند ولی باید مواظب وات های تقلبی که بر روی بسیاری دستگاه ها نقش بسته بود. با استفاده از سشوار مسافرتی و تاشو NOVA می توانید همیشه و در همه سفر ها از وجود یک سشوار با اندازه ای کوچک ولی پرتاب باد بسیار قوی بهره مند باشید. چنین افرادی نباید از نوع یونی استفاده کنند زیرا موهای نازکی دارند و استفاده از سشوارهای یونی باعث میشود موهایشان آسیب ببیند. افرادی که موهای پرپشت و موج دار دارند باید صبر کنند تا موهای خود را خشک کنند.

برای داشتن موهای خوب، باید ابزارهای مناسبی داشته باشید. سشوار ها برای خشک کردن موهای شما بسیار کمک کننده است. بهترین مارک سشوار ارزان مسافرتی قابل استفاده خانم ها و آقایان. با استفاده از این فناوری که در میان انواع جدید یافت میشود، میتوانید موهای خود را سریعتر خشک کرده و راحتتر حالت دهید. سشوار مسافرتی 1500 پرومکس مجهز به کلید کنترلی روی دسته می باشد که شامل 4 وضعیت خاموش، باد خنک، باد گرم ملایم مناسب برای موهای نازک یا آسیب دیده و حالت باد گرم قوی برای خشک کردن سریع موهای ضخیم و مجعد می باشد و با توجه به فن آوری ضد داغ شدن بدون آسیب و صدمه به موها براحتی آن ها را خشک کرده و حالت می دهد، پس از حالت دادن به موها نیز می توان توسط کلید باد سرد حالت موها را تثبیت نمایید. این دستگاه فشار هوا را روی قسمت بزرگی از مو توزیع کرده و فر کردن مو را تسهیل میکند. 1. سرعت خشک شدن را افزایش میدهد (این به این دلیل است که بار منفی قطرات آب را میشکند و آنها را کوچکتر میکند. مجموع این سه دکمه که روی سشوار سایونا مدل SY-1300 قرار دارد کار خشک کردن مو و حالت دادن به آن را بسیار آسان میکند.

قیمت سشوار مسافرتی پرومکس توجه داشته باشید که سشوارهای فوق حرفه ای و بسیار قوی حداکثر توان مصرفی شان 2600 وات است؛ بنابراین اگر توان های بالاتر از این حد را روی محصولی مشاهده کردید، در تقلبی بودن آن شک نکنید. سشوارهای پاناسونیک نیز در ابعاد و اندازههای مختلف با تنوع فراوان خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای تولید و عرضه میشود. سشوار مسافرتی HairDryer-ANQI-1800 سشوار مسافرتی ANQI-1800 با اندازه ای کوچک و جمع و جور و دسته تاشو کمترین جای ممکن را در کیف دستی شما می گیرد. سیمهای جمع شونده نیز مفید هستند، زیرا کمترین جا را اشغال میکنند و مناسب سفر هستند. این سشوار دارای طراحی جمع و جوری است که می توان از آن در خانه استفاده کرد و یا در سفر از آن استفاده کرد. سشوار مسافرتی پرومکس گلد REF-232 یکی از نمونه های بسیار زیبا و در عین حال با کارایی بالا می باشد که کاربران می توانند برای مصارف شخصی خود و در سفر نیز بهترین استفاده را از این محصول ببرند. سشوارهای مختلف مسافرتی با کیفیت های متفاوتی وجود دارند، اگر یک محصول با کیفیت عالی نیاز دارید این مدل را به شما پیشنهاد میکنیم که علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمتی ارزان نسبت کیفیت آن است.