قیمت ردیاب خودرو و شخصی

به ویژه ضد آب بودن و ضد ضربه بودن دستگاه در صورتی که آن را برای استفاده کودکان تهیه میکنید بسیار مهم است. پس بسیار مهم است که یک برند معتبر را خریداری کرده و همچنین از قانونی بودن دستگاه خود مطمئن شوید. با استفاده از ردیاب شخصی GP026 شما میتوانید بصورت لحظه ای از موقعیت مکانی آن مطلع شده و موقعیت ردیاب را با نزدیکان خود به اشتراک بگذارید. والدین همواره نگران فرزندان خود هستند به خصوص اگر به دلیل کار و مشغله کاری نتوانند در هر لحظه مراقب فرزندان خود باشند این نگرانی بیشتر خواهد شد. تا سال 2000 میلادی ، استفاده از GPS غیرنظامی با ویژگی ای به اسم دسترسی انتخابی فلج می شد.

ردیاب شخصی مجهز به سیستم ردیابی GPS و یا GMSاست و در مواردی با استفاده از WIFI کار میکند.برخی از ردیابها موقعیت مکانی دقیق را به شما نشان می دهد. شارژ کردن مداوم دستگاه ردیاب می تواند خسته کننده و آزاردهنده باشد، ضمن این که در بسیاری از موارد مثلا ردیابی خودروهای حامل کالا این کار عملا غیر ممکن است. با استفاده از کوچکترین ردیاب مخفی که GM110 نام دارد، به راحتی و در سریعترین زمان ممکن قبل از اینکه والدینتان مسیر خود را گم کنند، پیدایشان کنید.

ممکن است ژاکتی داشته باشید که نمی خواهید آن را از دست بدهید. گروه ما با یک دهه تجربه در فروش و پشتیبانی محصولات تلتونیکا شما را به استفاده از این تکنولوژی مدرن دعوت میکند. شرکت تلتونیکا یکی از بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید ردیاب در جهان به شمار میرود که با استفاده از دانش و توان فنی متخصصین خود از بروزترین تکنولوژی در ساخت محصولات ردیابی و فناوری اطلاعات استفاده میکند.

شما می توانید به راحتی از بهترین ردیاب های شخصی برای حفظ امنیت خود و اموال تان استفاده کنید. ردیاب های شخصی در اندازه های کوچک طراحی می شوند و ایجاد امنیت افراد سالخورده و مسن، فرزندان کوچک و عزیزان شما از اهداف این فناوری به شمار می آید. این ردیاب کوچک جهت ردیابی اشخاص، حیوانات، نظارت بر خودروها، کنترل کارمندان، رویدادهای ورزشی و غیره طراحی شده است. ردیاب شخصی یک جی پی اس بسیار کوچک با قابلیت شنود است که برای استفاده و حمل توسط افراد طراحی شده و برای ردیابی کودکان، اعضای خانواده، سالمندان، بیماران آلزایمری و حتی حیوانات استفاده می شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی دیجی کالا لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر