شرکت سیلان سبز یکی از بزرگترین تولید کننده ، وارد کننده و توزیع کننده مواد آرایشی ، بهداشتی و دارویی و مواد غذایی در شرق میانه است. بخش مرکزی و مصرف کنندگان در تهران واقع شده است. این شرکت شامل بیش از 150 شرکت تابعه در 31 شهر در سراسر وسط است. بخش تحقیقات بازار حرفه ای شرکت سیمان سبز برای مطالعه ترجیحات مصرف کنندگان و عادات خرید ایجاد شده است و بیشتر محصولات موجود در بخش تحقیق و توسعه به جدیدترین فناوری ارائه می شود.

این شرکت دارای یکی از قوی ترین پرتفوی برندهای رهبری در ایران و کیفیت قابل اعتماد در خاورمیانه است. محصولات شركت سيلانه سبز از طريق واردات ، صادرات و توليد تاثير بسزايي در رشد اقتصادي ايران دارد.

چرا؟
هدف شرکت سیلان سبز این است که مردم را قادر سازد به انتظارات و استانداردهای بالایی دست یابند. شرکت وظیفه خود را برای ارائه به مصرف کنندگان شرایط کیفیت ، لذت ، اثربخشی و ایمنی تعیین کرده است. 40 میلیون نفر در هر روز و با بیش از 18 مارک تجاری که روی محصولات آرایشی و بهداشتی متمرکز شده اند از محصولات این شرکت استفاده می کنند ، شرکت SEYLANEH SABS زندگی بسیاری از ایرانیان را به روش های مختلف لمس می کند.

خط مشی کیفیت
کیفیت برای تجارت ما مهم است زیرا ما به مشتریان خود ارزش می دهیم. ما در تلاش هستیم تا محصولات و خدماتی را ارائه دهیم که حتی انتظارات آنها را برآورده سازد و حتی فراتر از آن باشد. ما متعهد به بهبود مستمر هستیم و یک سیستم مدیریت کیفیت ایجاد کرده ایم که چارچوبی برای اندازه گیری و بهبود عملکرد ما فراهم می کند. ما سیستم ها و رویه های زیر را برای حمایت از ما در زمینه رضایت مشتری و بهبود مستمر در کل مشاغل خود در نظر گرفته ایم:

جمع آوری منظم و نظارت بر بازخورد مشتری
روال شکایت مشتری
انتخاب و نظارت بر عملکرد تأمین کنندگان براساس معیارهای تعیین شده
آموزش و توسعه برای کارمندان ما
ممیزی منظم از فرآیندهای داخلی ما
اهداف با کیفیت قابل اندازه گیری که اهداف تجارت ما را منعکس می کند
بررسی مدیریت نتایج حسابرسی ، بازخورد و شکایات مشتری
چشم انداز
با اطمینان ترین تامین کننده در خاورمیانه.

بینایی
شرایط کیفیت ، لذت ، کارآیی و ایمنی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. هدف سیلانه سبز فراهم کردن بهترین محصولات ممکن به مشتریان و بهبود زندگی در حال حاضر و برای نسل های آینده است.

شرکت سیلان سبز تاریخ بسیار خوبی دارد که از زمان آغاز به کار گروهی از کاشفان و مبتکران در سال 2001 شروع به کار کرد. استفاده از فناوری جدید منجر به توسعه طیف گسترده ای از محصولات از قبیل کاندوم ، پوشک دخانیات ، آدامس های مراقبت از پوست و … می شود. و خمیردندان. با افزایش اعتماد مشتریان به محصولات ، در سال 2014 شرکت تصمیم به ناهار دادن خط آرایشی گرفت. هم زمان شرکت با واردات و توزیع آدامس وارد صنایع غذایی شد. سیلانه سبز نه تنها با تولید محصولات ضروری بلکه سعی در ارائه بهترین سبک زندگی و ایجاد زندگی و رفتار آسان و آرامش بخش و کاهش بیماری و مشکلات سلامتی می کند. تولید – ایجاد برنامه جدید برای تغییر آداب و رسوم مردم برای انجام حداکثر و بهترین اقدامات بهداشتی به راحتی. تولید هدف نهایی در سیدان سبز نیست ، این شرکت توزیع ، تبلیغات و برنامه ریزی برای توضیح مزایای محصولات را انجام داده و سعی در ارائه وفاداری در مشتریان خود کرده و بهترین و بیشترین سهم بازار را به دست می آورد.