سیر سیاه؛ خواص، مقایسه با سیر معمولی، طرز تهیه در منزل

زگیل تناسلی یک بیماری ویروسی است که دستگاه تناسلی زنان و مردان را درگیر میکند. برای درمان زگیل تناسلی پمادهای مختلفی در بازار موجود است اما سوسپانسیون گیاهی ضد زگیل تناسلی ادیب با دارا بودن عصارههای سیر، شاهتره و سیاه دانه توانایی حذف کامل زگیل تناسلی را داشته و میتواند بدون عوارض جانبی و بدون بر جای گذاشتن آثار زخم بر روی ناحیه درگیر، زگیل را بهطور کامل حذف کند. برخی ازافراد مبتلا به تپش قلب و ناتوانی پمپاژ خون هستند که درمان آن:ترکیب روغن سیاه دانه با عسل خالص به نسبت مساوی است.یک قاشق مرباخوری از معجون بدست آمده صبح ناشتا همراه با برخی تمرینات سبک ورزشی موجب تنظیم ربان قلب ودرمان اضطراب وتپش های قلب است . از طرفی سیر سیاه دارای آنتی اکسیدان 3 برابری نسبت به سیر معمولی است که باعث می شود 3 برابر بیشتر بتوانید وزن خود را کنترل کرده یا کاهش دهید. با تهیه سیر سیاه در کرج می توان از آن جهت کاهش فشار خون و نیز کاهش وزن بهره برد. به علاوه مصرف سیر سیاه با شل کردن توده های لیپیدی انباشته شده در بدن میتواند پروسه ی چربی سوزی را راحتتر کرده و تاثیر قابل توجهی بر روی کاهش وزن و لاغری فرد داشته باشد.

مطالعه منتشر شده نشان می دهد، ارتباطی بین سیر و چربی سوزی وجود دارد زیرا ترکیبات موجود در آن فرآیند چربی سوزی را تحریک می کنند. سابقه طولانی استفاده از سیر در مواد غذایی اگرچه محدود است اما هیچ اثر بیولوژیکی معتبری را نشان نمی دهد منشا دقیق سیر سیاه ناشناخته و بحث برانگیز است با این وجود محصول مدت هاست که در کره جنوبی ژاپن تایلند مصرف میشود و حدود ده سال پیش به تایوان و سایر کشورها وارد شده است. همانطور که گفته شد با توجه به مطالعات و تحقیقاتی که انجام گرفته، نشان داده شده است که مصرف سیر با معدهی خالی برابر با عمل یک آنتی بیوتیک طبیعی و بسیار قوی است. طی آزمایشات گسترده و متعددی که بر این نوع سیر شده، دانشمندان و متخصصان تغذیه به این حقیقت پی برده اند که این ترکیب ماده غذایی شگفت انگیز می تواند از بسیاری از بیماری های حاد و مزمن چیره شود و از بروز این بیماری ها نیز جلوگیری کند. این موضوع نه تنها توان جنسی را افزایش میدهد، بلکه میتواند از مشکلات رایجی مانند اختلال نعوظ نیز جلوگیری کند. و سایر ادویه جات نیز نادیده گرفته نمی شوند: صفحه ما را با موضوع ادویه کشف کنید!

در روزهای آخر و نزدیک زایمان ، شربت زعفران و گرمی جات میل کنید سوره مریم را بخوانید. مزه سیر سیاه شیرین نرمال هستش و بسیار نرم و کاراملی .بهترین نحوه مصرف سیر سیاه بصورت ناشتا قبل از صبحانه میباشد اما با توجه به شرایط سلامتی هر شخص مقدار ان میتواند یک حبه یا نصف حبه باشد و یا کمتر، و حتما بعداز مصرف سیر سیاه صبحانه میل کنید.البته به همراه سالاد و غذا هم میتوانید سرو کنید. قیمت سیر سیاه بایادی برای یک بسته ۲۰۰ گرمی فقط ۷۷ هزار تومان است. سیر سیاه دکتر بیز در بسته های ۱۷۰ گرمی دارای کلیه استانداردهای ملی و تائیدیههای سازمان غذا و دارو بوده و به قیمت مناسب به متقاضیان عرضه میشود. به طور کلی مصرف روزانه ۲ تا ۳ قاشق غذا خوری خاکشیر با آب جوش و نبات علاوه بر بهبود یبوست به شفاف شدن و زیبایی رنگ چهره کمک میکند چرا که خاکشیر مقوی هاضمه و مقوی معده است. امروز فرزند معلول و ناقص که منجر به سقط می شود. می تواند معلول کم خونی باشد ولی طبق روایات علتش در مغز است – به سر حنا بمالند – یا التهابی در رحم است – درمانش مصرف قاعده آورها هستند مانند ابهل – جرجیر و رازیانه هم مفید است.

کاسنی روی پیشانی بمالند.جامع با آب عسل هم مصرف کند. کاسنی و داروی مرکب ۴ و کوَر هم مفید است. همچنین داروی باه زنان ( جرجیر) هم مفید است.پیاز مصرف کند که تخمدان را قوی میکند. در این مورد بهترین داروى طبیعى خاکشیر است که باید آن را کوبیده داخل استکان قندداغ کرده بنوشند. این ها را پودر کنید و در آب بریزید ودر آن بنشینید درمان دیگر آن اذخر سیر سر سیاه دکتر بیز است. دعای طلب فرزند از خداوند راه دیگر درمان است. راه دیگر این است که ۲-۳ قاشق غذاخوری دانهی کوبیده شده کتان را با یک لیوان آب مصرف کنید. برای بیرون آوردن چیزهایی که در رحم مانده است ، بهترین درمان سنای مکی – ابهل (خوراکی و دود دادن آن به رحم ) هر چیزی که در رحم مانده است را خارج می کند. شما میتوانید روغن کرچک را همراه با آبمیوه مصرف کنید تا طعم آن بهتر شود. سویق عدس دو قاشق – درصورت درمان نشدن هر روز یک قاشق سماق میل کند تا یک هفته. زن باردار ۲ هفته پشت سرهم سویق گندم و جو بخورد تا فرزند سالم و قوی و درشت باشد.

ایندکسر