دیزل ژنراتور معنی در دیکشنری آبادیس

توان مهم حداکثر توانی می باشد که یک واحد می‌تواند در یک توشه اثبات در شرایط معمولی (فشار اتمسفر، رطوبت نسبی، دما) عمل نماید و به آن اذن میدهد تا 10 درصد به مدت 1 ساعت هر 12 ساعت فعالیت کند. از آنجایی که گنجایش موتور حساس مقدار توان گزینه نیاز گزینش می شود، میزان ژنراتور از کوچک تا پهناور مختلف است. میزان دیزل ژنراتور برای پرهیز از نبود یا این که نبود نیرو حیاتی می باشد و به برهان الکترونیک مدرن، به ویژه بارهای غیر خطی، پیچیده است. در شکل نصب دیزل ژنراتور در ارتفاع بیش از 1000 متر حتماً دارای نمایندگی رسمی مشورت نمایید.

  • این گزینه زیاد پر سرعت تر نسبت به بار مبنا اقتدار میباشد که می‌تواند ۱۲ ساعت از سوز‌و‌سرما بگیرد و سریعتر از توربین گازی می باشد که می‌تواند روزگار زیادی را مصرف کند.
  • فرآیند همگام سازی یا این که سنکرون پارالل می تواند به صورت مداد بوسیله یک ماژول سنکرون سازی اتومات یا به صورت دستی توسط اپراتور تدریس داده شده انجام شود.
  • اگر موتور دیزلی دیر یا این که به‌سختی پر‌نور شود، مطلقا مشکلی در سوخت‌رسانی‌ وجود دارااست و می بایست شیرسوخت بررسی و تعمیر شود.
  • سوال پرتکرار همین روزها در دنیای امروزی ، دیزل ژنراتور چیست میباشد.
  • اما نگران نباشید هوای شما را دارد و اصلی 75 درصد اقتدار خود ساعت‌های بیشتری را در کنار شماست.
  • در برخی موتور های جدید، از فیلتر های سوخت مجهز به پمپ مقدماتی دستی در روی آن‌ها استفاده شده است.

بهتر می باشد هنگام خرید دیزل ژنراتورهای دست دوم همه نکات مهم یک دستگاه کاربردی را در نظر داشته باشید. دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه صرفا به جهت تولید الکتریسیته لازم بلکه به جهت تامین برق گزینه نیاز به صورت همیشگی یا این که در روزگار اوج مصرف و یا این که حتی در هنگامی که کمبود زنراتورهای بزرگتر حس می‌گردد به کار گیری می‌شوند. مقدار مصرف سوخت به دست اندرکاران متعددی از پاراگراف طول از سطح دریا، محل قرارگیری دستگاه، دمای محیط، رطوبت و… بستگی دارد. به طور کلی این مدل سیستم ایجاد برق به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرف می‌کنند.
اگرچه از لحاظ بها ارزان تر است، ولی هزینه نصب ممکن هست دوران بیشتری را صرف کند و هزینه بیشتری نیز داشته باشد. کمپانی مهندسی شکوه صنعت در سال ۱۳۸۸ کلیدی اسم الکتروتکنیک میرزایی تاسیس شد. این‌قسمت، مسئولیت خاموش و روشن‌ نمودن اتوماتیک دستگاه را به عهده دارد. این جور مولد در مکان هایی مانند اردوگاه ها ، نمایشگاه ها و … که موقتا به الکتریسیته نیاز دارا‌هستند استعمال می شود. در رخ خراب شدن نمایانگر فشار روغن موتور فشار روغن موتور ارتقاء پیدا می کند. در شرایطی همین رخداد می افتد که روغن موتور خراب شده باشد و فشار آن به شدت قلیل شده باشد و بایستی نمایانگر فشار روغن را عوض کنید.
در این نیروگاه ها، کلیدی اعتنا به نیاز محل آیتم لحاظ چند دیزل ژنراتور، به نیز متصل شده و به این رخ می توانند انرژی گزینه نیاز و حتی بیشتر از انرژی گزینه نیاز را ساخت و در اختیار مصرف کننده قرار دهند. قدرت درج شده بر روی پلاک دیزل ژنراتور در دمای استاندارد و طول نیز تراز دریا بیان شده هست . دارای ارتقا طول و رتبه حرارت (بالای 27 جايگاه سانتی گراد) اقتدار دیزل ژنراتور کاهش میابد به طور مثال در تهران به ادله ارتفاع از تراز دریا 1200 متر ، 80 درصد توان نامی را می توان از دیزل ژنراتور آکبند را اخذ نمود.
در این مقاله مطالبی را گرد آوری کرده ایم که راهنمای شما در ایk امر باشد. چه به جهت یک منبع اثبات برای یک عملیات بی‌وقفه، چه برای ژنراتورهای پشتیبان مانند دیزل ژنراتور ولووپنتا که انرژی را به عملکردهای اهمیت می‌رسانند، جایی برای نادرست یا فساد وجود ندارد. ولوو پنتا به عنوان یک تامین کننده مستقل، موتورهای الکتریسیته صنعتی را ارائه می دهد که مهم عملکرد قابل اعتماد و پذیرش بار بی بدیل ساخته شده‌اند. انعطاف‌پذیر، راحتی کارگزاری و مصرف سوخت،با پشتیبانی گسترده پس از فروش،، سهولت کار و ادب خاطر را تامین می‌کنند. یک دیزل ژنراتور یا این که به عبارت بهتر، ژنراتور دیزلی، که گهگاه موتور الکتریسیته هم نامیده می‌شود، انرژی مکانیکی (حرکتی) را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند.

کانوپی دیزل ژنراتور

به این علت تولیدکنندگان اشکال دیزل ژنراتور گوناگون در قدرت های متنوع را ساخت می کنند تا بتوان از هر مورد از آن ها در حالت و مکان های مطلوب استعمال کرد. گنجایش و توان ژنراتور را می توانید در زمان خرید کردن از فروشندگان متاع خواهش کنید. به طور معمول دیزل های ژنراتور خانگی در توان های 5 الی 30 کیلووات تولید می شوند که برای مصارف شخصی مناسب هستند. در صورتی که دیزل های ژنراتور صنعتی که می بایست در مکان هایی حساس وسعت بالا عملیات ایجاد الکتریسیته را انجام دهند، در توان های بیش از 30 کیلووات تولید می شوند.
عمومی
دقیقاً مثل یک وسیله نقلیه، موتور علاوه بر انرژی مکانیکی پاره ای زیادی گرمای اتلافی ساخت می‌کند. توانی که در آلترنانور برقرار هست نیز از طرز گذر جریان از سیم‌هایی که اهمیت مقاومت هستند، گرما تولید خواهد کرد. گشوده هم مشابه یک خودرو، این گرما اهمیت یک مایع خنک‌کننده، غالباً ولی خیر لزوماً آب، خنک می‌شود. مایع خنک‌کننده پس از خنک‌کاری از مبدل حرارتی عبور میکند و گرما را به طور معمول در هوا و یا این که گهگاه اوقات درون یک مایع خنک‌کننده ثانویه تخلیه می‌کند. دیزل ژنراتور به انگلیسی Diesel generator دستگاهی است جهت ایجاد برق اساسی استعمال از نیروی مکانیکی .
به‌دلیل تعداد بخش اعظم تامین‌کننده‌های قطعات یدکی، عدم نیاز به علم و تجربه‌ی به جهت استفاده و نگهداری و همینطور حمل و نقل و راه‌اندازی ساده‌تر، نحوه احتراق موتور دیزل نسبت به انواع ژنراتورهای گازی آن خوبتر است. دیزل ژنراتورها حساس ظرفیت یکسان نسبت به مدل‌های بنزینی سوخت مقداری مصرف میکنند (بعضا حتی نصف موتورهای بنزینی)؛ در کنار این، قیمت سوخت گازوییل نسبت به بنزین کم‌تر است. موتورهای دیزلی چون شعم یا کاربراتور ندارند نسبت به مدل‌های بنزینی، نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری دارند. از نظر ایمنی، گازوییل امنیت بیشتری نسبت به بنزین داراست و اهمیت اشتعال کمتری است. آلترناتور یا این که به‌اصطلاح ژنراتور منتخب از دیزل ژنراتورها و ژنراتورهای گازی هست که مثل یک اینورتر ، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریسیته تبدیل می‌‌کند. آلترناتوها از یک سیم‌پیچ ثابت و یک سیم‌پیچ متحرک روتور شکل گرفته‌اند که اساسی تشکیل عرصه مغناطیسی در بخش خارجی آلترناتوز باعث تولید الکتریسیته می‌شود.

تقسیم بندی دیزل ژنراتورها از نظر کاربرد

به طور کلی موتورهای دیزلی بالاترین راندمان حرارتی را نسبت به موتورهای احتراق داخلی دارا هستند که قابلیت دستیابی به درصد تقریبی از راندمان کارنو را آماده می‌کند. موتورهای دیزلی می‌توانند از مشتقات اکثری از نفت نپخته فعالیت کنند. سوخت‌هایی که یک موتور دیزل ممکن است به جهت احتراق استفاده نماید شامل گاز طبیعی، الکل‌ها، بنزین، گاز چوب و گازوئیل است.

وجود داشتن هوا در سیستم سوخت رسانی

موتورها حیاتی استفاده از واشرها، بسط ها، یاتاقان های تازه ، و قطعات تازه بی شمار دیگری سر هم بندی می شوند. موتورهای تمام ، اصلی یک دینامومتر پیشرفته، پایین بارهای متنوع تست می شود. خروجی برحسب اسب بخار، به دور در دقیقه، فشار روغن، فشار محل اتصال میل لنگ، و فشار جعبه هوا یار اساسی مشخصات موتور تصویب و ضبط می شود و حساس یک گزارش تحلیل منش اندازی عرضه می شود. سپس موتورها توسط یک لایه اکسید قرمز‌رنگ یا رنگ لعاب، ضد آب و ضد زنگ زدگی می شوند.
این دستگاه های مستقل، خویش از دو بخش موتور دیزلی و ژنراتور ساخته شده اند. موتور دیزلی سوخت دیزل را برای تولید حرکت برای ژنراتور می سوزاند و پس از آن ژنراتور حرکت را توسط نیروی الکترومغناطیس به برق تبدیل می نماید. همین دو جزء (موتور و ژنراتور الکترومغناطیس) توسط یک میل لنگ به یکدیگر وصل هستند و به همین ترتیب، حرکت تولید شده بوسیله موتور دیزلی به آهنربای ژنراتور انتقال داده می شود.
علاوه بر این، یک مزیت در همین وجود دارااست که تسهیلات ذخیره سوخت بی آلایش شده است. بنزین به استدلال تولید بخار نفت خطر انفجار بالایی دارد و کیفیت سوخت به طور مداوم بدتر می شود. از سوی دیگر، گازوئیل بخار روغن ایجاد نمی کند و برای ذخیره سازی طولانی مدت سوخت موءثر است. طبقه بندی قانونی هم مشقت بار گیری کمتری دارد و بنزین به عنوان نفت اول و گازوئیل به تیتر نفت ثانویه است. هرگونه تاخیر در کارایی تابلوسنکرون(پارالل) و سایت خبری خسارات جبران ناپذیر جانی، مالی و ملی را در پی خواهد داشت. درود و عرض وقار ، بها ، مشخصات تام دیزل ژنراتور ۶۰ کاوا را اعلام فرمایید .
البته کارشناسان شرکت قدرت چک کردن شده از شیوه شما را مجدداً باز‌نگری خواهند نمود . بنده قصد تهیه و تنظیم ژنراتور برای مصرف 90 آمپر به صورت دایم عمل را دارم. پیشنهاد ما خرید کردن مستقیم از کمپانی های وارد کننده حساس به جای گزینش واسطه ها می‌باشد. به جهت تامین برق به صورت موقت در صنعت های معادن و کارخانجات و پروژهای ساختمانی و. استعمال از همین متاع مزیت هایی داشته که موجب شده تا صاحیبین به دست آوردن و عمل به خرید آن بر روی آورند در ادامه ی مقاله دیزل ژنراتور چیست به مزیت های دیزل ژنراتور خوا‌هیم پرداخت.
این قطعه حیاتی می‌تواند هم‌زمان اطلاعاتی را از سنسورهای متعلق گرفته و حساس تعیین کردن حالت لحظه‌ای دستگاه، فرمانی ارائه داده تا از این نحوه مقدار تزریق سوخت و روزگار آن معین گردد. هر ECU سنسورهایی دارااست که در قسمت‌های متفاوت موتور دیزل میباشند و در ارتباط اهمیت نحوه کارکرد دستگاه اطلاعاتی را مخابره می نمایند تا در شرایط بحرانی حالت موتور راحت‌تر تشخیص داده شود. نبود سوخت در عیب یابی ژنراتور، از او‌لین موارد می‌باشد که می‌تواند به عارضه ها متمایز از گزاره نشتی سوخت در دستگاه، خطای سیستم، خطای انسانی، خطای سیستم پمپ سوخت و یا این که غلیظ شدن سوخت به ادله ایستا بودن ژنراتور دیزلی اتفاق بیفتد. اما در نظر داشته باشید که ممکن میباشد تا نشانگر سوخت نیز کارایی درستی نداشته باشد. پس لازم می باشد تا موقعیت سوخت دستگاه را به طور روتین گزینه تحلیل قرار دهید. ، برای اتصال کابل‌های فرمان از ژنراتور به تابلوبرق داخلی و آغاز سیستم، مبادرت به تحویل دستگاه ژنراتور به مشتری خواهند کرد.
اما در شرایط کلی میزان مصرف، غالبا بستگی به پارامتر هایی همانند ترازو طرز عمل نیروگاه دیزلی و میزان توشه آن دارد و بر همین اساس تقریبی از مصرف را می توان بدست آورد. گروه صنعتی فامکو به تیتر بزرگترین واردکننده دیزل ژنراتور (فروش انواع ژنراتور دیزلی تک فاز و دیزل ژنراتور سه فاز) در تراز کشور، محصولات تحت را به مشتریان گرامی ارائه می کند. مصرف سوخت، مهم‌ترین بخش نیروگاه‌های دیزلی می باشد و بها تمام شده به جهت کاربردهای توان، در حالی که قیمت اساسی الویت دارای برای پشتیبانی ژنراتور است، می بایست در لحاظ گرفته شود.

دیزل ژنراتور چیست؟ diesel generator

ژنراتور گازی به ادله به کارگیری از سوخت پاک خیس آلودگی مضاعف اندک تری دارد. علاوه بر این قدرت بالاتری نسبت به دیزل ژنراتور داشته و انرژی بیشتری هم تولید می نماید. این مسائل باعث شده که در رخ دسترسی به گاز شهری استفاده از ژنراتور گازی به جای دیزل ژنراتور پیشنهاد شود. مقدار مصرف سوخت در همگی دیزل ژنراتور آکبند تقریبا اهمیت یک تلرانس قلیل در حدود 0.16 لیتر برای هر کاوآ می باشد. بعضی افراد حیاتی همین سخن که دیزل ژنراتور برند x کم مصرف بوده که این جمله درست نیست.
مسلماً همین آشنایی برای گزینش یک دیزل ژنراتور عالی، مضاعف موءثر خواهد بود. ترکیبی از موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی می باشد که برای تبدیل انرژی الکتریکی آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد. هدف از همین ادغام ساخت برق یا این که به عبارتی الکتریسیته از سوخت دیزل (گازوئیل) است. به همین معنا که همین دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از سوخت دیزل بوسیله موتور را به ژنراتور انتقال داده و در خروجی جریان برق را به ما می دهد.
دیزل های این کمپانی در قدرت های متعدد از ۱۰ تا ۲۰۰۰ کاوا ساخت و عرضه می شوند. این مسئله منجر شده؛ اهمیت اینکه موتور ژنراتور گازی و حتی گازوئیل سوز هم وجود دارد، موتور ژنراتور های بنزینی بیشترین استقبال را داشته باشند. در عین درحال حاضر ژنراتور گازی، از گاز شهری یا همان CNG برای تولید حرکت و در عاقبت آن تولید برق و الکتریسیته استعمال می کند.
بصورت ایده آل موتورهای دیزل باید در حداقل ۶۰ تا ۷۵٪ بار ماکزیمم بار خود راه‌اندازی شوند. دوره‌های کوتاه مدت بار کم در حال اجرا هستند و این اذن را میدهد تا گروه کلیدی بار تام یا این که نزدیک به بار کامل بر یک مبنای منظم آماده شود. (معادل حیاتی توان اولیه و مطابق حساس ISO۸۵۲۸و قدرت اضافی مطابق کلیدی ISO۳۰۴۶ AS۲۷۸۹, DIN۶۲۷۱, and BS۵۵۱۴) همین مرتبه برای تمامی مدل‌های ژنراتور قابل استعمال نیست. همین قاب از هسته رادیاتورها پشتیبانی می نماید زیرا رشته خنک کننده هوا را از فی مابین نتورک های آن عبور می کند و به همین ترتیب در زمان واضح شدن موتور حرفه کمی لرزش ایجاد می شود. © همه دستمزد مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی تامین تجهیز مولد می باشد.

شرکت های تعاونی

گذشته از این، دارای مشتریان کمپانی ها هم می تواند نشانگر سطح خوب سرویس ها پس از فروش این کمپانی ها باشد. همچنین در نوع بندی ژنراتور ها پایین گونه هایی دارای هدف ها مثل تولید نیروی مشارکتی و کاهش بهای انرژی و کاهش اوج مصرف مد نظر قرار می گیرند. تیم صنعت های مرسدس بنز یک شرکت خودروسازی آلمانی ست که می توان گفت از سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز آغاز به کار نموده و در در راستا طراحی و تولید اشکال اتومبیل های سبک و سنگین و همچنین موتور های درون سوز عمل دارد. سوله مرکزی کمپانی بنز در شهر زیندل فینگن در نزدیکی اشتوتگارت آلمان واقع شده است. دایره همین تجهیزات مضاعف گسترده می باشد ولی در اینجا بیشتر ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات جانبی دیزل ژنراتور عنوان می گردد. به جای خرید کردن دستگاه دست دوم اروپایی تولید ۳۰ سال پیش که یک سری بار تعمیر شده می باشد ، از در میان نوع های متنوع دستگاه های صفر خشک ، حیاتی اعتنا به میزان دارایی مورد نظرتان گزینش بفرمائید .
شما عزیزان می توانید اساسی مراجعه به بخش اسباب یدکی ژنراتور در این وبسایت اساسی محصولات و قطعات مورد نیاز خویش ، علت خراب شدن آنها بیشتر آشنا شوید. وظیفه کانوپی سایلنت ناچیز کردن میزان صدای تولید شده روزگار طریق بودن ژنراتور الکتریسیته می باشد. حضور باطری در یک دستگاه ژنراتور سبب ساز می شود که به جهت شروع ژنراتور مدام مهیا باشد و الکتریسیته شروع تامین میشود. وظیفه کنترل پنل کنترل و از بین بردن ایرادهای ناشی از بد کارکردن موتور و ژنراتور و یا این که اعلام اختلال های به وجود آمده هستند. ۴- استعمال از گلندهای مقاوم به نفوذ آب و گردو غبار جهت تابلو و ژنراتور (قسمتهای الکتریکی). ۳- دسته و ضخامت ورق به عمل رفته در شاسی متناسب اساسی وزن دیزل ژنراتور.

قیمت دیزل ژنراتور کامینز و گونه های برندهای مطرح

شرکت اسپادانا صنعت اهمیت اعتنا به دارای در اختیار گرفتن کیفیت، مهم تهیه و تنظیم ماشین آلات و تجهیز آزمایشگاه کالیبره شده در آزمایشگاه های پیدایش دنیا اقدام به تولید ژنراتور کرده است. تنوع ژنراتورها بالاست و تلاش بر این هست که برندهای متعدد دیزل ژنراتور و اطلاعات مربوط به آن در سایت درج شود تا حساس صرف کمترین وقت بهترین گزینه را داشته باشید. این ژنراتور از طرز کوپلینگ مهم موتور دیزل کوپل می شود و در ذیل یک نمونه از این ژنراتور نمایش داده‌شده است. بسته به نوع به کارگیری می اقتدار از کوپلینگ، تسمه فولی یا هر تجهیز دیگری که برای انتقال توان استعمال میگردد برای کوپل نمودن ژنراتور به موتور استفاده کرد. مصرف کنندگان به دنبال همین دسته عالی میباشند زیرا به آنان قابلیت سوخت گیری سرعت بالا را می دهد. از جمله، به کار گیری از مواد فراوان مناسب، پایدار و آسان به جهت آغاز نخواهد بود. همین منجر کاهش زمان آماده شدن آن ها به جهت رفتن به ژنراتور استدلال می شود. در این ظرفیت، خانواده 6 کیلو ولت آمپری قابل مقایسه می باشد که به جهت بنزین در حدود 2 ثانیه آغاز به کار می کند، اما پس از پر‌نور شدن پیش گرمکن حدود 6 ثانیه طول می کشد تا دیزل روشن شود. خوشبختانه (؟)، ژنراتور حتمی مشمول مقررات گاز انتشار جداگانه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید