درمارولر چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

درمارولر ZGTS ساخت کشور آلمان و بسیار با کیفیت است. در ادامه با روش استفاده از درمارولر بیشتر آشنا خواهید شد. افرادی که دارای زخم های جوش و آکنه هستند، منافذ پوستی بزرگی دارند و یا افرادی که دوست دارند پوست محکم تر و سفت تری داشته باشند میتونن از این روش استفاده کنند. بهتره که این کار توسط یه شخص حرفه ای انجام بگیره تا آسیبی به پوست وارد نشه و اگه قراره خودتون این کار رو انجام بدید باید خیلی آروم و با حوصله باشید! • احساس کنید پوستتان ضربه ای دارد و خون در جریان است. به خاطر داشته باشید که پوست روشن به زمان بیشتری برای بازسازی خود نیاز دارد.

به علت تیتانیومی بودن جنس سوزن ها، این محصول بسیار با دوام بوده و در نواحی بزرگ بدن نیز کاربرد دارد. این یک روش فوق العاده برای جذب محصولات به پوست است. در حالیکه درمارولر، می­تواند مزایای مشهود، نسبتاً فوری و قطعی برای پوست ایجاد کند، درمان معجزه آسایی نیست یا یک درمان کامل نیست.

حرکت کردن سوزن روی پوست باعث ایجاد سوزش روی پوست میشه و احساسی رو به وجود میاره که تا قبل از این هرگز تجربه نکردید! درمارولر یک وسیله زیبا کننده است که برای احیای پوست استفاده می شود و این وسیله می تواند وضعیت های مختلفی را در پوست درمان کند. از این سایز سوزن ها باید یک بار هر چهار تا شش هفته استفاده کرد. این موضوع بدین معنی است که سوزن ها عمر طولانی تری خواهند داشت و شدت آن به سرعت کاهش نخواهد یافت.

آیس رولر ژله ای از خانواده ماساژور درمارولر صورت به عنوان یک Ice Roller با قابلیت لیفتینگ و جوان سازی پوست و همچنین از بین بردن رنگدانه های پوستی، کاهش دردهای عضلانی ، از بین بردن درد ناشی از رگ به رگ شدن گردن ، از بین بردن تورم و پف پوست ، رفع سیاهی و گودی زیر چشم ، از بین بردن چین و چروک های پوست . به طور کلی این روش آسیب جدی ای برای پوست ایجاد نمیکنه و فقط باید با احتیاط انجام بگیره و شرایط پوستی برای دریافت این روش درمانی آماده باشه. برای تسکین درد، یک کرم بی حس کننده را روی ناحیه ای که می خواهید با این غلتک های پوستی با این اندازه درمان کنید، استفاده کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درمارولر شادی بیوتی لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر