درباره چاپ برچسب

استیکرهای مخصوص خود را با چهره ای مات خیره کننده طراحی کنید ، برچسب های مخصوص مواقع شما طرح ها و کارهای هنری را کاملاً به نمایش می گذارند. این روش جالب و اصلی برای تولید طرح ها می تواند برای اهداف بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد. مواد مورد استفاده برای چاپ برچسب سفارشی ، ساخته شده در انگلستان ، قوی ، بادوام ، تمیز و تمیز و بدون پارگی است ، که تضمین می کند برچسب شما دوام داشته باشد. پشت چسب در واقع قابل جابجایی و غیر دائمی است ، بنابراین می توانید برچسب های خود را به اطراف بکشید. هر برگه دارای 15 یا 35 برچسب به صورت گرد یا مربع است. شما توانایی طراحی هر برچسب به صورت جداگانه را دارید یا همه آنها دقیقاً یکسان است. ظاهر استیکرهای شما کاملاً خارق العاده است. روشهای چاپ ما به ما امکان چاپ با کیفیت قابل توجه HD را می دهد ، بنابراین خطوط ریز ، جزئیات و رنگ های مناسب به نظر می رسند.

چگونه چاپ برچسب انگلستان بدست آمده است

استیکرهای موز شما توسط تکنسین های متخصص ما در استودیوی Contrado در لندن چاپ می شوند. هر مراقبت برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن انجام می شود. با استفاده از روش های تخصصی چاپ و مواد قابل توجه برای ایجاد استیکرهای شما ، هر برگه چاپ شده به نظر می رسد و احساس شگفت انگیز می کند. ماده مورد استفاده دارای سطح صاف و مات است. این بادوام و قوی است ، و آن را برای چاپ برچسب ، ساخته شده از انگلستان ساخته شده است. پس از ورود طرح های شما به رابط ، آنها در ورق هایی از 15 برچسب 51 51mm یا 35 برچسب 37 37 میلی متر چاپ می شوند. ماشین آلات شکل مربع یا گرد را برش داده و برچسب نهایی را ایجاد می کنند.

چاپ لیبل فوری ارزان

با چاپ برچسب بریتانیا ، 15 یا 35 برچسب دریافت خواهید کرد. کیفیت چاپ با خدمات چاپ برچسب سفارشی ما کاملاً واضح و واضح است ، بنابراین اگر طرحی را با خطوط و جزئیات ریز ایجاد می کنید ، مطمئن باشید که آنها به طور کامل تکثیر می شوند. هنگام بارگذاری طرح های خود ، رابط بطور خودکار شکل استیکر را ایجاد می کند ، تنها کاری که باید انجام دهید پر کردن آن است. لطفا توجه داشته باشید که با برچسب های گرد ، آنها به صورت مربعی بیرون می آیند. طراحی شما بر روی طرح مربع استیکر ادامه خواهد یافت ، اما جزئی از آن نخواهد بود. اطمینان حاصل کنید که هر جزئیات مهم در طراحی شما همانطور که در رابط کاربری نشان داده شده است در داخل محیط دایره ای نگه داشته می شوید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma