دانلود کتاب های رایگان

مسافران کتاب آشپزی شرکت های هواپیمایی در فرودگاه بین المللی شارجه به مناسبت روز دانش و کتابخوانی ، یک کتاب رای

توسط HALOHEKAYATHA در 2 مهر 1399
مسافران کتاب آشپزی شرکت های هواپیمایی در فرودگاه بین المللی شارجه به مناسبت روز دانش و کتابخوانی ، یک کتاب رایگان همراه با قهوه دریافت کردند. این کتابهای رایگان بخشی از کتاب آشپزی رویداد Travel with a Book است که در طی برنامه دانش بدون مرز در شارجه در اختیار مسافران و کارکنان فرودگاه قرار می گیرد.

کتاب آشپزی pdf

کتاب آشپزی pdf دانش بدون مرز یکی از پروژه هایی است که در سالهای اخیر در امارات آغاز شده است. این پروژه در حال حاضر برای بیش از 50،000 خانواده در امارات کتابخانه های خانگی رایگان کتاب آشپزی pdf ساخته است. کتاب آشپزی pdf تمام درآمد حاصل از فروش قهوه در فرودگاه کتاب آشپزی به بنیاد قلب بزرگ شهر (TBHF) اهدا خواهد شد.

معرفی بهترین کتاب آشپزی

معرفی بهترین کتاب آشپزی این کتاب ها در ژانرها و موضوعات مختلف به زبان انگلیسی و عربی در دسترس مسافران از ملیت های مختلف است و همچنین کتابخانه های سیار از مسافران فرودگاه بازدید کرده و استقبال کتاب آشپزی می کنند و آنها را تشویق می کنند که معرفی بهترین کتاب آشپزی وقت خود را به مطالعه کتاب در فرودگاه اختصاص معرفی بهترین کتاب آشپزی دهند. .

دانلود کتاب آشپزی ملل pdf

دانلود کتاب آشپزی ملل pdf حرکت اخیر در شارجه در واقع ادامه مجموعه ای از کتاب آشپزی برنامه ها و فعالیت هایی است که در مدارس ، بیمارستان ها و سایر دانلود کتاب آشپزی ملل pdf مکان های عمومی برای ترویج و ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان افراد در هر سنی ایجاد شده است تا با ایجاد و بهبود دسترسی به کتاب دانلود کتاب آشپزی ملل pdf، ترویج و ترویج شود. در مکان های عمومی مانند خانه های مردم کتابخانه تهیه کنید.

دانلود کتاب آشپزی آسان pdf

دانلود کتاب آشپزی آسان pdf ماریام الحمدی ، دانلود کتاب آشپزی آسان pdf مدیر اجرایی این پروژه ، گفت: "ما قصد داریم به کتاب آشپزی هدف اصلی خود ، پرورش نسلی از خوانندگان پرشور و علاقه مند دانلود کتاب آشپزی آسان pdf، از طریق یک برنامه جامع که برای ایجاد یک عادت و فرهنگ مطالعه در جامعه ، به ویژه در مکان های عمومی است ، برسیم. "ما معتقدیم که فرهنگ یادگیری پایه محکمی برای یادگیری مادام العمر است و پرورش ذهن برای دانلود کتاب آشپزی آسان pdf فرایند اساسی ملی شدن حیاتی است و بنابراین برای تقویت دستاوردهای ذهنی ، فرهنگی و فکری مردم ما ضروری است. iranpaper
آخرین مطالب