خرید کتاب خارجی

اگر خرید کتاب های خارجی این آزمایش برای همه ناشران ساخته شود ، تا حدی سنگین و گسترده خواهد بود و نیاز به تحقیقات بیشتر و کارهای فنی دقیق تر دارد. زیرا تعداد ناشران در سراسر کشور – که قطعاً همه مایل به شرکت خرید کتاب خارجی در این نمایشگاه هستند – بسیار زیاد است. بنابراین لازم است یک مطالعه امکان سنجی انجام شود تا مشخص شود نمایشگاهی در این سطح امکان پذیر است یا خیر.

عبد‌الصالحی: پیشنهاد من این است که اگر می خواهیم به این سمت برویم ، باید دیدگاه رسانه ای داشته باشیم تا با مخاطب ارتباط برقرار کنیم. بنابراین از این پس می توانیم برای نمایشگاه بعدی تلویزیون آنلاین ایجاد کنیم تا همه افراد به روز و ارتباط بیشتری با مخاطبان کتاب داشته باشند. حتی ممکن است از سایر نرم افزارهای موجود استفاده کرده و هر آنچه در اختیار داریم مطابق با اخلاص خانه کتاب و ادبیات ایران ارائه دهیم تا بتوانیم این رویداد را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم. ما باید بیشترین استفاده را از رسانه ها ببریم. به عنوان یک فعال انتشارات الکترونیکی خرید کتاب خارجی، من توانایی کمک خوبی به خانه کتاب و ادبیات ایران را دارم و ما تلویزیون اینترنتی ، رسانه ، خدمات پیام کوتاه و چنین امکاناتی دانلود کتاب رمان خارجی را ارائه می دهیم تا تجربه بهتری برای تأمین میلیون ها مصرف کننده داشته باشیم. برای برقراری ارتباط با نویسندگان و ناشران ملاقات کنید.

فرحکا: من باید از دوستانی که خرید کتاب خارجی ما را انتقاد کردند تشکر کنم ، آنها همه در قلب خود دلسوز هستند و هدفشان بهبود اوضاع است و در ابراز انتقاد عشق و نفرتی وجود ندارد. این به خودی خود بسیار ارزشمند است و قطعاً به آن توجه خواهیم کرد.

بحث در مورد ارائه کتاب ها ، همراه با بررسی ها و پیشنهادات مختلف. یکی از مهمترین و چالش برانگیزترین بحثها برای خودم ، مجموعه خانه کتاب و ادبیات ایران بود و ما به نتیجه دقیق نرسیدیم ، بنابراین من در اینجا اعلام می کنم که قطعاً از دوستانی که خرید کتاب خارجی پیشنهاد خوبی در این زمینه دارند استقبال خواهیم کرد توجه؛ دلیل آن این است که در نمایشگاه جیرفت و در قسمت آزمایشی ، به عنوان مثال ، در گروه کتاب های رشته تاریخ یا زبان یا هر موضوع دیگری در لیستی که مخاطب بدنبال آن بود ، پرفروش ترین و پربازدیدترین کتابها در صفحات نخست. این شیوه خرید کتاب خارجی مشاهده نمایشگاه جیرفت با انتقاد بسیاری از دوستان ، به ویژه ناشران کوچکتر روبرو شد. زیرا کتاب برخی ناشران کتب درسی که در بستر رسانه ملی تبلیغ می شود ، همیشه در صفحات نخست موجود است. در اینجا ما به دلیل ناشری که کتابهای با کیفیت تولید می کند ، اما فرصتی برای چاپ کتاب خود در رسانه های ملی یا در مقیاس وسیع ، در انتهای لیست و بسیار پایین تر از این کتاب های درسی ندارد ، مورد انتقاد ایران کتاب قرار می گیریم. اگر مجبور بودیم این ناشران را در بالای لیست قرار دهیم ، باید مدارک محکمی ارائه دهیم. بنابراین ، در نمایشگاه کتاب مجازی تهران ، مدل را تغییر دادیم تا کتاب هایی که در یک دسته خاص ظاهر می شوند ؛ آخرین ویرایش کتاب در زمینه مورد نظر. با این تفاسیر ، اگر دوستان براساس تجربه خود پیشنهاد خوبی داشته باشند ، با توجه به اینکه ما به عنوان یک مدیر اجرایی فرصتی برای نشان دادن ناشر یا کتاب خاصی در سایت خرید کتاب خارجی نداریم ، قطعاً از آن استقبال خواهیم کرد. علاوه بر این ، ناشران کوچک مطابق با قوانینی که در نمایشگاه وجود داشت ، می توانستند در آن شرکت کنند.

با توجه به دسترسی آسانتر به سایت و کتابهایی که آقای آبقری ذکر کرده است ، من در ابتدای دادخواستها نیز گفتم که ما در بحث جستجو توسعه خوبی را برنامه ریزی کرده بودیم. علاوه بر این ، ما تغییراتی در طرح گرافیکی سایت برای مخاطبان سایت ایجاد خواهیم کرد ، به طوری که خرید کتاب خارجی از نظر ثبت نام ، نحوه ورود به سایت و قسمت ناشران ، کار راحت تر است.
تشویق ناشران برای بیان مشکلات سایت و نمایشگاه خرید کتاب خارجی، که آقای زکایی برجسته کرد. این یک چیز خیلی خوب است. علاوه بر این ، در طی سخنرانی خود ، من گفتم که برخی از این انتقادات و پیشنهادات در مرکز واکنش نمایشگاه کتابراه منعکس می شود و خواهد شد. حتی اگر ناشر پیشنهادی مستقیم ارسال نكند یا از كاربر مستقیم انتقاد نكند. وقتی مشکل خود را مطرح می کند ؛ اول این که کاربر در مرکز واکنش مسئله را حل می کند و دوم اینکه تکرار مسئله باعث می شود تا این مشکل به عنوان یک انتقاد کلی مستند و نوشته شود ؛ بیشتر آنها به من مراجعه کردند و خرید کتاب خارجی من همه آنها را با جزئیات خواندم و آنها را در طراحی سایت رویداد آینده اعمال کردم.