تصفیه هوا کربن اکتیو

به همین ترتیب ، کربن فعال شده می تواند در تصفیه هوا مورد استفاده قرار گیرد. این شامل برنامه های کاربردی د

توسط HALOHEKAYATHA در 12 اردیبهشت 1399

به همین ترتیب ، کربن فعال شده می تواند در تصفیه هوا مورد استفاده قرار گیرد. این شامل برنامه های کاربردی در ماسک های صورت ، سیستم های تصفیه خانه ، کاهش / حذف بو و حذف آلاینده های مضر از گازهای دودکش در محل های پردازش صنعتی است.

بازیابی فلزات

کربن فعال ابزاری با ارزش در بازیابی فلزات گرانبها مانند طلا و نقره است.

غذا و نوشیدنی

کربن فعال به طور گسترده ای در کل صنایع غذایی و آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد تا تعدادی از اهداف را تحقق یابد. این شامل عدم احتکار ، از بین بردن اجزای نامطلوب مانند بو ، طعم یا رنگ و… می باشد.

فروش کربن فعال

از کربن فعال می توان برای درمان انواع بیماری ها و مسمومیت ها استفاده کرد.

نتیجه
کربن فعال یک ماده فوق العاده متنوع است که از طریق قابلیت های جاذبه برتر خود ، هزاران برنامه را در اختیار شما قرار می دهد.

FEECO کوره های دوار سفارشی را هم برای تولید و هم برای فعال سازی مجدد کربن فعال فراهم می کند. کوره های دوار ما در حدود مشخصات دقیق فرآیند ساخته شده اند و با طول عمر در ذهن ساخته می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد کوره های فعال شده با کربن فعال ، امروز با ما تماس بگیرید!

سییدل ، آرزا و میکی بیکفورد. دائر المعارف فناوری شیمیایی کرک- اوثر . جان ویلی و پسران ، 2004. کتابخانه آنلاین ویلی . وب سپتامبر 2016
بانسال ، روپ چند و میناشی وفادار. جذب کربن فعال شده . بوکا راتون: گروه تیلور و فرانسیس ، 2005. Google Books . وب 19 سپتامبر 2016.
"مبانی کربن فعال شده." Haycarb . وب 19 سپتامبر 2016. http://www.haycarb.com/activated-carbon
Carbons آلمانی هندو محدود . وب 19 سپتامبر 2016. http://www.igcl.com/php/activated_carbon.php
مارش ، هری ، و فرانسیسکو رودریگز - رینوزو. کربن فعال شده . Elsevier، 2006. Google Books . وب 19 سپتامبر 2016.