بهترین مدلهای کرم لایه بردار پوست از نگاه مصرفکنندگان کدامند؟

در روزگار ماشینی امروز با وجود آلودگیهای محیطی استفاده از محصولاتی بهداشتی اجتناب پذیر است ، برند الی ژن (OliGen) تلاش دارد در کنار مراقبتهای پوستی با محصولات خود باعث پیشگیری و درمان عوارض آلودگیهای محیطی بر روی پوست و موی شما گردد . دقت کنید نوع پوست شما روی اثراتی که کرم میتواند داشته باشد ، بسیار موثر است پس قبل از خرید حتما نوع پوست خود را شناسایی کنید. این برند محصول کشور آمریکا بوده و دارای کیفیتی بالا است ، این کرم بسیار سریع عمل می کند و پوست صورتتان را پاکسازی و لایه های مرده پوست را جدا میکند و مصرف بیش از حد آن باعث می شود ، پوست صورتتان در طول هفته به صورت پوسته پوسته شود ، پس به اندازه کافی از این کرم لایه بردار استفاده کنید ، از نتایج استفاده از این کرم ، شادابی پوست ، کاهش چربی زیاد ، نرم شدن پوست ، پاکسازی و تمیز شدن پوست ، زبر و خشک نشدن پوست است.

برای افراد دارای پوست های معمولی یا مختلط یک تا دوبار استفاده از اسکراب کافی خواهد بود. اگر بعد از استفاده از لایه بردار دچار قرمزی و سوزش شدید، مصرفش را قطع کنید و به سراغ محصولات با فرمولاسیون سبکتر بروید. برای خرید کرم لایه بردار می توانید به صفحه این دسته بندی در سایت مراجعه کنید. این دسته اولین گروه محصولات ضد چروک بر پایه اسید گلایکولیک آزاد و لیپوزومی شده می باشند. استفده از گلایکولیک اسید محول باعث یکنواختی فرمولاسیون و جذب و اثر بخشی بهتر می شود .

در بسیاری از موارد این مشکلات پوستی با اختلال در روند بازسازی پوست همراه است و سبب کاهش فرآیند تجدید ساختار لایههای پوستی خواهد شد. این کرم منافذ باز پوست را باز کرده و دانههای سیاه را بیرون کشیده و پوست را تمیز میکند. لایه بردار ایچون بیوتی محصولی با فرمولاسیون کاملا طبیعی و سرشار از عصاره غنی چای سبز بوده که با نفوذ به پوست صورت و بدن است که باعث سفیدی و درخشانی پوست می شود و با تحریک و تسریع متابولیسم سلولی، باعث تقویت و استحکام سلول های ضعیف پوستی می شود این محصول تمامی آلودگی های پوست را از بین می برده و باعث جوانسازی و سفیدی پوست و همچنین باز کردن منافذ باز پوست می شود که تعدیل چربی پوست و کاهش جوش را به دنبال کرم لایه بردار جای سوختگی دارد.

کرم لایهبردار «نئودرم» (Neuderm) مدل «رینیوال آ اچ آ» (Renewal AHA) لایهبرداری طبیعی است که با عملکرد قوی خود قادر است پوست صورت را از لایههای مرده و آسیبدیده رهایی بخشد. کرم های لایه بردار را باید شب ها استفاده کرد تا اشعه های مضر خورشید باعث تحریک پوست نشود. لایه بردار فوری پوست تنها در عرض ۳۰ ثانیه کلیه چرک و چروک روی پوست را از بین میبرد این محصول که در تهیه آن از ویتامین c بهره گرفته شده چربی موجود بر روی پوست شما را تنظیم کرده و پوست های خشک موجود بر روی صورت شما را حذف کرده و به تازه سازی آن کمک می کند.با استفاده از خاصیت مرطوب کنندگی پوست مانع از خشک شدن پوست شده و خاصیت ارتجاعی پوست را بیشتر می کند.ویتامین های موجود در آن تمام نیاز پوست را برطرف میکند.محافظت پوست در برابر اشعه های مضر خورشید و و محافظت از سلول های لایه بالایی پوست از جمله ویژگی های بی نظیر این لایه بردار حرفه ای می باشد.لایه بردار ویتامین c ایچون بیوتی aichun beauty یکی از بهترین و سریعترین لایه بردار ها برای پوست شماست.

ایندکسر